Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet manapság maszek...

Hogyan lehet manapság maszek munkát találni?

Figyelt kérdés
Igen tudom tanuljak, képezzem magam hogy jobb állást kapjak, de most erre nincs lehetőségem. Van egy munkahelyem, főnökök, munkatársak, körülmények szempontjából teljesen jó egyedül a fizu sz@r sajnos.. Szeretnék keresni maszek munkát, amivel ki tudnám egészíteni a jövedelmem. Nincs szakmám, szóval takarítás vagy könnyebb kerti munkák amik szóba jöhetnek, vagy bármi hasonló, de ezt a helyi csoportban nyilván nem tudom meghirdetni, mert egyből betalálna a sok kis navhuszár.. Mások hogy csinálják?
2023. márc. 4. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Többnyire ismeretség révén.
2023. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ja de nem nagyon vannak itt ismerőseim, legalábbis semmi olyan aki tudna ebben segíteni
2023. márc. 4. 12:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Takarítási munka mindig van. Én reggeli 2 órás takarításért (7-9-ig) kapok 80-90 ezer ft-ot. De a jellemzőbb az esti műszak, 3-4 órában.
2023. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kulfoldon kereshetsz tobbet.

Annyi a hatranya hogy lehuzhatnak, es tavol leszel a csaladtol

2023. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én lerúgot antik bútorokat veszek, rendbeteszem őket és tisztességes haszonnal eladom.
2023. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vándor,már nem kamionozol?
jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!