Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 1 szóból is lehet tudni mit...

1 szóból is lehet tudni mit gondol valaki valójában a munkahelyéről? 8 évet húztam le itt... mondta... 1 szóban ott lényeg?

Figyelt kérdés

Mint egy börtönbüntetés... lehúztam... a sittes éveket szokták lehúzni...


Ebben benne van minden? Neki ez az egész egy kényszer volt, egy megélhetési börtön amiben csak azért volt benne, mert élni kellett vmiből de közben mint a szart úgy utálta?


ebben az 1 szóban benne van minden?


2023. márc. 11. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez amúgy xanax és vodka hatására jött ki belőled?
2023. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

nem, csak ha megkérdeznék mennyit dolgoztam eddig én is ilyen választ adnék: X évet húztam le eddig.


mert nekem a munkahelyem egy szükséges rossz, ahova csakis a megélhetési kényszer vitt be és visz be naponta , amit amúgy mint a büdös szart úgy utálok ahova a lábam be nem tenném amúgy... mint egy börtön amiből azonban ÉLVE soha nem lesz szabadulás... mert valahol dolgozni KELL, és a többi hely se jobb mint ez a szarhalom.

2023. márc. 11. 15:23
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Akkor jól sejtettem a xanaxot.

Minél előbb menj el egy pszichodokihoz,mert komoly gondok vannak a kobakban.

2023. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

És olyat lehet hogy a kérdésre kapok választ és nem terelő üres mellédumát?


Miért szerinted aki mondjuk egy szaros gyárban vagy boltban melózik az miért van ott ? Mert ott akar lenni, vagy mert ott KELL neki lenni vagy éhenhal? Szerinted melyik?

2023. márc. 11. 15:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem segítek, de értem amiről írsz.

14 éve dolgozom ugyanott, és ugyanott tartok, mint az első munkanapomon. Sem szakmai, sem anyagi előrelépésre nem látok esélyt. Kerestem mást, de max. ugyanez a sz@r lenne még kevesebb pénzért. Oda jutottam, hogy az élet értelme a rezsi és a hitel kifizetése.

2023. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
Itt ne nagyon várj hasznos választ, csak támadást.
2023. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

" csak támadást."


Azt már megszoktam itt a kérdező csak hülye lehet mindenki más meg a szuperokos... onnan a fotelből, ahol a kis pannellakásában éppen recskázik...

2023. márc. 11. 15:34
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Még pontozzál le. 5-6. voltam.
2023. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7%
Én teljesen egyetértek veled kérdező! Ha megkérdezel 100embert abból 95 azt mondja utálja vagy nem szereti a munkahelyét! Sajnos sokan vagyunk igy ezzel! De valamiből élni kell ezért dolgozunk na meg azért hogy a cégvezetőinek gyarapitsuk a számláin levő lóvét meg fizessük a brutális adókat! Ez van sajna! Én már azt szoktam mondani hogyha találok olyat melóhelyet ahol normális kollegák és viszonylag normális pénzt adnak nem annyira se**fejek a főnőkök akkor össze teszem a két kezem...de aligha létezik ilyen munkahely legalabb is fizikai szinten!
2023. márc. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"de aligha létezik ilyen munkahely legalabb is fizikai szinten!"


Nyugi én szellemi melóban vagyok ott is ugyanez van, miközben a bérezés is 260 bruttó. (nem nettó..)

2023. márc. 11. 15:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!