Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azokra a munkanapokra tényleg...

Azokra a munkanapokra tényleg nem jár cafeteria amikor szabadnapon vagyok?

Figyelt kérdés
2023. márc. 17. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel nem munkanap.
2023. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A céges szabályzat dönti el, kinek jár.
2023. márc. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
képzeld, km pénz se jár azokra a napokra.. mivel NEM kell beutazni.
2023. márc. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3# mi köze a km pénzhez? De képzeld, nekem ugyan annyi a cafeteria, mivel egész évre fel van osztva mikor mennyit kapok. Előző hónapban voltam szabin és ugyan annyit kaptam, mint ami be volt jegyezve év elején arra a hónapra. A kérdést amiatt tettem fel, mert párom állította, hogy náluk nem így van és meglepő volt nekem.
2023. márc. 17. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden munkáltatónál más a Cafetéria szabályzat, így az a döntő. Nálunk pl. csak akkor nem jár, ha a munkavállaló 30 napnál tovább nincs aktív állományban.
2023. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a cafetéria éves keret ês nem az határozza meg, hogy adott hónapban mennyit dolgozol. Nálunk is annak nem jár, akit állományon kívül helyeznek hosszú táppénz miatt.
2023. márc. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cafeteria szabályzat dönti el, ami más és más lehet a különböző cégeknél
2023. márc. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!