Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha fèrfi felhúzza a szemöldökè...

Ha fèrfi felhúzza a szemöldökèt mit akar jelenteni?

Figyelt kérdés
Rà nèztem ő meg vissza pont elkaptam a tekintetèt ès felhuzta a szemöldökèt ez jot vagy rosszat jelent?

2023. márc. 22. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Ezt csak jó tanacsként írom, nem kotekedni vagy oltani szeretnék. Benne lehet ragadni egy ilyen szemléletben, ahol mindenki egyes apró mozdulatait cafatokra lehet analizálni, de nem érdemes. Jót is és rosszat is jelenthet, viszont azt gondolom alapvetően jelentőségét nyilvánítani ilyeneknek nem biztos, hogy érdemes mert bele örülne az ember.
2023. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Ha csak egyiket, akkor azt, hogy ő az igazi Johhny Bravo
2023. márc. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit
2023. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval, de azt is hozzáteszem, hogy angol redditen és quorán azt szokták írni, hogy ez a tetszés jele, ha felhúzza a szemöldökét.
2023. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne gondolj bele sokat. Ha sokszor csinálja, akkor szerintem már tudja, hogy küldöd a jeleket, ő is viszonozza. Ő olyan típus, hogy felhúzza a szemöldökét :D
2023. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy így "köszön" :D
2023. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!