Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan kollégád, akivel...

Van olyan kollégád, akivel szemben mindig hendikeppel indulsz?

Figyelt kérdés
Pl. közösen dolgoztok egy projekten, de ha valamit nem jól csináltok, őt nem veszik elő, csak téged. Vagy ha te szólsz valamiért, azt nem veszik figyelembe vagy az ráér később, míg ha ő mondaná ugyanezt, neki előbb vagy azonnal intézkednek.
2023. márc. 30. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Nekem nincs. De volt.

Mi a kérdés?

2023. márc. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha volt ilyen eset, leíratja valaki. Nekem sincs, egy rövid ideig volt, de amikor én jöttem, nem sokkal utána őt áthelyezték másik területre. Róla meséltek ilyeneket, így csak hallomásból tudom, magam nem tapasztaltam.
2023. márc. 30. 08:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nem dolgozom olyan helyen, ahol engem "elővesznek" bármiért.


Az pedig, hogy a hasznos ötleteimet felhasználja a cég, nem az én érdekem. Ha nekik nem jó, akkor elrakom fiókba, jó lesz majd még máshol.

2023. márc. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, van és nagyon idegesítő. Tiszta kettős mérce alakult ki miatta. Múltkor kaptunk egy fejmosást az információ áramlás miatt, merthogy valami nem jutott el hozzá állítólag. Pár napja ugyanez az ember egy nagyon fontos infót nem adott át nekem, ami hátráltatta a munkámat. Ezt szóvá tettem, mire azért is én kaptam a le*szast, a kolléga meg mosdatva lett 😃
2023. márc. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van és akadályoz a munkámban és annak minőségében. Mert tole kell engedélyeket kérnem (csopvez)aki meg sík hülye hozzá és mindenre nemeket mond. Az igazgato meg őt védi be olyan hülye indokkal hogy azt kell csinálni amit a felettes mond. Tehat ha a felettes szerint egy sz.r minősithetetlen munkat kell csinálni akkor azt kell csinálni.

Az igazgato se lát bele semmibe.



Részletesebben ha vkit érdekel:

20 ezer alatti targyi eszközöket (5ezer ft os sz.rokat)át lehetne minositeni anyagnak es akkor nem kéne leltárazni selejtezni nyomonkövetni.

Jelenleg a leltár, selejtezés, nyomonkövetése ezeknek a piti sz.roknak lehetetlen, és az egész adatbázis NEM felel meg a valóságnak. Teljesen más van lejelentve papiron, mint amennyi eszköz megvan valójában a telephelyeken.

Mondtam hogy minősítsük már át anyagnak, a felsőbb szervek ezt már elvégezték és segítenek is nekünk benne, erre a csopvez nem engedi. (Szerződes szerint nekem meg még vagyoni- ÉS büntetőjogi felelősségem is van az eszközökért!)

Az igazgató szerint meg: nem tudja eddig hol dolgoztam, de szerinte minden munkahelyen azt kell csinálni amit a vezető mond. Nem?


Mintha 2 hülyével tárgyalnék..

2023. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem pont ilyen, csak hasonló volt: vallásos a lelkem, de a másik hibáját imádja felnagítani...
2023. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!