Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyáltalán jelentkezik bárki...

Egyáltalán jelentkezik bárki is az így meghirdetett diákmunkákra..? Mi a koncepció az ilyen hirdetéseknél..?

Figyelt kérdés
Amikor így látom az álláshirdetést, hogy heti 40 óra teljesítése kötelező, csak hétköznap, és csak nappalis diákokat keresnek, és telibe olyan időpont van megadva, ami lehetetlen, hogy ne érintené egy nappalis diák órarendjét.
2023. ápr. 1. 17:55
 1/8 Lilluci27 ***** válasza:
14%
Igen jelentkeznek ilyenre is. Tudsz mutatni egy konkrét hirdetést? Előre is nagyon köszönöm!
2023. ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Jelentkeznek, akik nem járnak be az óráikra egyetemen. Mondjuk én sosem értettem, hogy hogy lehet így elvégezni az egyetemet, illetve hogy mekkora tudás van egy így megszerzett diploma mögött. De mindig kiderült, hogy szerintük én vagyok lusta munkakerülő, amiért bejárok nappalin az egyetemre.
2023. ápr. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Aki tróger, halasztgat, széthúzza az egészet, na AZ be tud vállalni heti 40 órát. Alapból nem tudom, kiknek szánják a heti 40 órát nappalin. Még mielőtt: BME-n végeztem, heti 20 órát tudtam dolgozni, így lett 4,7 a félévem. 40 órát el sem tudok képzelni úgy, hogy közben az előírt idő alatt végezzek.
2023. ápr. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én magam részéről a 20 órát is neccesnek tartom, ha az van a hirdetésben, hogy hétköznap only. Konkrétan nézem a saját órarendem és hétköznap csak a péntekem szabad, meg maximum egy szerda délutánt tudok úgy, ahogy. El nem tudom képzelni azt, aki nem jár be, hogy az hogy csinálja. Mert előadásokat még azt értem, hogy hogyan nem megy be, de ott vannak a gyakorlatok a max három hiányzással. És azért tök sok olyan van, hogy valakinek a gyakorlati óráiból van jóval több.
2023. ápr. 2. 09:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Munka mellett végeztem el két képzést is, semmi lehetetlen nincs benne. Legyél szorgalmas és talpraesett, ennyi.
2023. ápr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 Nappalin, teli gyakorlatokkal? Na azt hogy? :D

Tudsz egyszerre két helyen lenni, hogy ne vágjanak meg a túllépett hiányzásokkal, vagy mi? Csak mert nálunk speciel megnézik, névsorolvasás van, hogy tényleg csak annak a neve van a papírra írva, aki ott is van. És más szakokon lévő ismerőseimtől is ezt hallom, hogy gyakorlaton megnézik, hogy tényleg ott vagy-e.

2023. ápr. 2. 16:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Közzé van téve a tananyag e-learningen. Ami nincs, azt elkérem. Kérek kedvezményes tanulmányi rendet a munkára hivatkozva (megadják). ZH-kat pótláson megírom. Nagyjából ennyi. Többször volt olyan, hogy megtagadták az aláírást, olyankor bementem személyesen beszélni az oktatóval, mindig megadták a lehetőséget a pótlásra. Egyébként MSc-t már levelezőn csináltam, mert a végére kikészültem, de a lényeg, hogy megoldható minden, ha talpraesett az ember.
2023. ápr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

"de a lényeg, hogy megoldható minden, ha talpraesett az ember."

Azért nem árt hozzá az sem, ha az adott egyetem és oktatók biztosítják ezeket:

"Közzé van téve a tananyag e-learningen. Ami nincs, azt elkérem. Kérek kedvezményes tanulmányi rendet a munkára hivatkozva (megadják). ZH-kat pótláson megírom."

Mert a legtöbb helyen ez közel sincs így, nincs fent tananyag sehol, munkára hivatkozva véletlenül sem engedélyeznek semmit, 5 ZH-ból egyet lehet pótolni stb.

2023. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!