Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csúnya dolog lenne ha kihallga...

Csúnya dolog lenne ha kihallgatnám a kollégáimat?

Figyelt kérdés

Szóval eléggé szeretnek kibeszélni mindenkit a hátuk mögött, különösen az egyikük. De csak amikor az befejezi a munkát és távozik.

99%-ban biztos vagyok benne hogy engem is kibeszélnek.

Csúnya dolog lenne ha meló befejeztével csak úgy tennék mintha elhúztam volna a csíkot, de valójában megpróbálnék hallgatózni kicsit, hátha rajta tudnám kapni, és kérdőre vonni őket!?


2023. ápr. 2. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdés: mire jó az neked? Ami a hátad mögött folyik az nem a te dolgod. Hidd el sokkal egyszerűbb lenne, ha csak lesz@rnád. Nem tudom mire ez a nagy hűhó, hogy kibeszélnek. Beszélnek rólad, joguk van hozzá. Ahogy neked is jogod lenne XY-ról beszélni. Na de hallgatózni? Ne már, ez olyan gáz.
2023. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs jogod kérdőre vonni őket. Arról beszélnek, amiről akarnak.
2023. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Csakhogy nem túl egyenes. Ha valakinek valami gondja van a másikkal, ne csak a háta mögött beszéljük ki, hanem mondjuk a szemébe. Én nem problémázok másokon a hátuk mögött sem, de ha komolyabb gondom lenne velük, szembesíteném őket. Itt sajnos nem ilyenek az emberek. Ez az én problémám.

Hasznom nem származik belőle de legalább megbizonyosodnék hányadán is állunk velük valójában.

2023. ápr. 2. 22:28
 4/9 anonim ***** válasza:
kérdőre vonni nem kell, amúgy nemtom,mennyire lenne csúnya.
2023. ápr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan
2023. ápr. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Egyszer csináltam ilyet, csak én felvettem a beszélgetésüket, nem kihallgattam, aztán meghallhattattam velük. Volt belőle balhé.
2023. ápr. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

#6:

Csak közlöm, hogy valakiről hangfelvételt készíteni a beleegyezése nélkül bűncselekmény, szóval ezzel nem kéne szórakozni.

2023. ápr. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az így szerzett információval mit szeretnél kezdeni? Ha negatívat mondanak, akkor szembesíted őket? Vagy magadba fordulsz? Szerintem is tojni rájuk, eleve nincs olyan, hogy valakit mindenki kedvel. Melóban én is igyekszem kedves és normális lenni a kollégákkal,de simán előfordulhat, hogy valaki nem bírja a fejem. Amíg a szemembe ezt nem mutatja ki, addig én is jófej leszek. Azt a 8 órát kibírjuk egymás mellett :)
2023. ápr. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
Jól van közöld, a valóságban szépen meg lettek reptetve, mivel a főnök családjáról is volt néhány kedves szavuk, a helyükről is úgy vihették el a dolgaikat, hogy a biztonságiak ott álltak mellettük.
2023. ápr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!