Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Részt vennél olyan interjún...

Részt vennél olyan interjún ahonnan nemrég elutasítottak?

Figyelt kérdés

Még februárban jelentkeztem egy állásra, ahonnan 2-3 hete kaptam egy sablon e-mailt, mi szerint köszönik de mást választottak.

Ennek ellenére most felkerestek, hogy behívjanak interjúra. Telefonban az volt a magyarázat, hogy ugyan kiküldték az elutasíást, de a pozíciót még nem töltötték be. Gondolom akit felvettek visszalépett. Ti részt vennétek ezekután az interjún? Kicsit rossz érzést kelt bennem, hisz elsőre még interjúra se kellettem. (Jelenleg van munkám csak megtetszett az állás.)


2023. ápr. 5. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vesztenivalód nincs. Menj el, nézd meg. Te is mondhatsz közben bármikor nemet, nem csak ők.
2023. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze nem kell itt erzelgoskodni, penzrol szol meg h szeresd amit ott kell csinalni.
2023. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Perzse, egy próbát megér, de utána már nem mennék.
2023. ápr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is biztos elmennék. Ha nagyon kell a meló meg tetszene a pozi és a cég, akkor tedd félre, hogy korábban elutasítottak.
2023. ápr. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Ha ilyen apróságokon sértődöttet akarsz játszani, akkor g#cisikertelen leszel az életben.
2023. ápr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy már jártam, hogy az interjú után pár héttel szóltak, hogy ha még érdekel, szabad az állás, mert amúgy az interjúalanyok közül mást választottak és vettek fel, de az illető nem vált be. Elfogadtam, de én sem váltam be, elküldtek pár nappal a próbaidő lejárta előtt. Maga a hely akkor másfél éve létezett, az online dolgozói felületen a heti beosztásokat egész a nyitásig vissza tudtam nézni. Az alapján okom volt feltételezni, hogy a hely egy részleges átjáróház, a dolgozók egy részét tudatosan cserélgetik. Ennek már 4 éve, de azóta is elég gyakran látom a munkakereső portálon, hogy új embert keresnek arra a munkakörre, amire akkor én is jelentkeztem.
2023. ápr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. Ez is közrejatszik a bizonytalanságomban. Ugyanis mi van, ha itt is valakit felvettek, de 1-2 hét után elege lett vagy elküldték. Ez velem is előfordulhat, ezért félek kockáztatni a jelenlegi biztos állásomat.
2023. ápr. 6. 09:44
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát tehetsz, nálunk például volt hónapokig létszámstopp, csak a vezetők ezt nem kommunikálták le időben, hogy a HR meg se hirdessen pozíciókat (amikre amúgy van igény, hogy legyenek betöltve), így aztán voltak jelentkezők a stoppos időszak alatt, akiket nem vehettünk fel, meg nem is áltathattunk abban az időszakban. Egyáltalán nem biztos, hogy azért hívnak be, mert valaki visszamondta, akit felvettek volna, lehet, hogy csak ilyen kommunikációs elcsúszás miatt történt. Ha szeretnéd a munkát, tegyél egy próbát.
2023. ápr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Igen: lehet más a csapat, a főnők, a kérdezők, de lehet, hogy a kitartásod miatt kerültél be most.
2023. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!