Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kolléganőnek felajánlani,...

Kolléganőnek felajánlani, hogy meglátogatnám őket és a babájukat?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, akivel jól kijöttünk a munkahelyemen, 7 hónapos terhesen elment szülési szabadságra. Most 3 hónapos a babája, néha beszéltünk messengeren azóta.


Illik azt mondani hogy szívesen meglátogatom őket, ha valamikor nem zavarok, vagy ez úgy illik, ha ő felajánlja, ha nyitott rá, hogy én meglátogassam? Tolakodó se akarok lenni.



2023. ápr. 6. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Legyel egyenes, sokaig ugyse fogsz maradni valoszinuleg. Mert a gyerekek nyugosek szoktak lenni. Szoval beugrani egy kis meglepivel, siman elkepzelheto.Elotte szolj oda mindenkepp.
2023. ápr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

"Van egy kolléganőm, akivel jól kijöttünk a munkahelyemen"

. Akkor a kérdésedre a választ jobban tudod.

2023. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdezném, hogy találkozhatunk valamikor? Erre úgyis jön valami válasz, amire tudsz reagálni attól függően mit ír. 🙂
2023. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetésben felveted, hogy mennyire megnéznéd élőben a gyerekét, mert nagyon cukik a kicsik, vagy írod hogy mennyire szívesen látnád őt, aztán ha erre reagál valamit akkor mész ha nem akkor meg te érzed, hogy kell ezt neked jobban erőltetni vagy egyszerűen nem mész látogatóba.
2023. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

- meglátogathatlak?

- Hát persze! Jól jönne a segítség. Amíg te tisztábarakod, megfürdeted és megeteted addig én elmennék moziba.. :)

2023. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös felesleges kiélned itt a passzív agressziódat azóta már többször is találkoztunk. Elmehetett hajat mosni. Főztem neki. Mindig hálás volt. Sosem mennék alkalmatlan időben, de ha utálod az embereket, akkor biztos nem akarod hogy a gyereked is lássák.
2023. aug. 8. 15:42
 7/9 anonim ***** válasza:

#6. Nagyon kedves vagy! Nekem is jól jött volna egy ilyen kolléga nő!


(Én nem éreztem, hogy az #5. válaszoló rosszat akart volna. Inkább vicces volt!)


#3.

2023. aug. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7, nem láttam a végén a smileyt... xD Kicsit sok erre a rosszindulatú komment én meg nagyon nem egyszerű időszakon vagyok túl mostanában, néha nem jön át a szarkazmus :(
2023. aug. 8. 22:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem már minden rendben! Tudom, hogy néha nehéz viccesnek lenni, ha nem olyan a helyzet! 🙂❤️
2023. aug. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!