Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nőként jobban meg kell felelni...

Nőként jobban meg kell felelni egy munkahelyen? Sok nő azért hajt annyira mert így érzik helyesnek,hogy piacképesek legyenek?

Figyelt kérdés
Fizetetlen plusz órák, hétvégi extra, lefekvés előtt még emailek ellenőrzése..stb..
2023. ápr. 20. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mire alapozod azt, hogy a nők többet vállalnak ezekből?
2023. ápr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

"hétvégi extra, lefekvés "


Főleg ezekből...

2023. ápr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne ezt mire alapozod. Én a köreimben azt látom, hogy azok menekülnek a munkába, akiknek nincs rendben a magánélete.
2023. ápr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oke oke. Szoval a kollegaim kozott neztem szet illetve az ismeroseim kozott. A nok tobbszor maradnak meg munkaido utan is "készenletben" nezegetik az emailejket, akar valaszolnak is ra. vagy tovabb dolgoznak meg munkaido utan,hogy "holnap ezekkel ne kelljen foglalkozni". Pedig holnap ugyis meg lehetne csinalni mert nem hataridos.
2023. ápr. 20. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

Bocs, de én pont az ellenkezőjét tapasztalom.

A nap nagy részét pletykálkodással, és sűrű cigi- kávé- és pisiszünetekkel töltik. Amikor meg a helyükön ülnek, akkor is a fészt nézegetik.

2023. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!