Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen leszaromok az...

Miért ilyen leszaromok az emberek ?

Figyelt kérdés

Van 3 kolléga akiktől agyvérzést kapok. Egyszerűen olyan lassúak hogy valami hihetetlen. Az egyik konkrétan le se szarja ha úszunk mert ő elmondta nekem: ő nem fog kapkodni csak úgy csinálja mintha dolgozna.


A 2. egy nő, ő szintén mint egy lajhár. 3. pedig kavarja a kakát, mert én jobban végzem ugyan azt a munkát amit ő ezért irigy.



2023. ápr. 25. 20:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
14%

Senki se akar idióta munkamániás lenni, mint te.


Annál ocsmányabbat nem láttam, amikor szünetben, vagy előtte egy perccel, amikor mindenki áll, akkor meg dolgozik.


Utalom, amikor valaki nem tud lazítani, és folyamatosan csak dolgozik.

2023. ápr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
41%

"Az egyik konkrétan le se szarja ha úszunk mert ő elmondta nekem: ő nem fog kapkodni csak úgy csinálja mintha dolgozna."


És neki van igaza. De mennyire. Majd ha kicsit idősebb és tapasztaltabb leszel meg fogod érteni a miértjét hidd el.

2023. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
39%

Teljesen igazuk van...ebben az országban ez alapból is divat...és őszintén szólva nem kell rajta csodálkozni, motiváció hiányában tengődik itt mindenki...


Pl én is kb leszarok mindent...munkahelyen meg kinek bizonyítsak? Úgyis jön valami megalomániás f..z főnök akiknek semmi nem elég. 30f

2023. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Én megértem, de akkor a másikkal szúr ki. És helyette én se akarok dolgozni!
2023. ápr. 25. 20:20
 5/36 anonim ***** válasza:
41%
Ha órabérben dolgoztok akkor miért hajtsanak? Több lesz a fizetésük ha hajtanak? Jobban megbecsülik őket, esetleg megköszönik fentről ha széthajták magukat? Persze nem.
2023. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Elég szomorú, hogy a pénz nem motiválja őket! Mi kell nekik ?


Pénz munka nélkül ? Vagy mi ?

2023. ápr. 25. 20:23
 7/36 A kérdező kommentje:

Nekem mindig megköszönik a munka végén!


Érdekes!


Meg jobban meg is vagyok becsülve, mint az ilyen hanyag, trehány emberek.

2023. ápr. 25. 20:24
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne dolgozz helyette. Bocs, de szerintem még röhögnek is a markukba, mert minek dolgozzon hatékonyabban ha itt vagy te aki helyette majd úgyis megcsinálod a munkát. Amíg a főnöknek ez megfelel miért is változtatna?

Azt hogy a sz.rkavarót utálod az jogos, azt megértem, én is utálom őket.

2023. ápr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Miért mit vártok ?

Kaptok fizetés, mi kapunk személyzeti ebédet, szabadnap kérelmünk is van.


Mi kell több ?


A magyaroknak mi kellene még ?


Hogy ki legyen nyalva a seggük ? A pénzért régen is, meg most is dolgozni kell/kellett!

2023. ápr. 25. 20:28
 10/36 anonim ***** válasza:
80%

#8 az hogy jobban meg vagy becsülve az miben merül ki?

Több pénzt kapsz a lógósoknál? Esetleg több szabadidőt, vagy nagyobb szabadságot, több előjogot?

Mert ha nem, akkor van egy rossz hírem. Valószínű a többi dolgozó meg rajtad mulathat, amiért a semmiért hagyod magad kihasználni.

2023. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!