Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kérdezik meg folyton...

Miért kérdezik meg folyton munkatársaim,hogy jól vagyok e?

Figyelt kérdés
Folyton rendszeresen ezzel csesztetnek de nem értem az okát.Feleljem azt,hogy hagyjuk és akkor nem kell ezzel törődnöm,hogy ki találjak valami hazugságot mindig hogy rendben vagyok közbe meg lelkileg rosszul vagyok?Egy lelkibeteg nő vagyok és lehet kiül az arcomra is.Viszont frusztrál,hogy ennyire erre a témára hajtanak.Egyszer befog telleni a pohár és kiosztom az összeset.
2023. ápr. 26. 20:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
22%
Nálam a buli ott fog kezdődni, ha az összes érintett hatóságot felkeresem, aki pénzügyileg nem érintett, majd változásokat idézek elő, hiába távozok majd.
2023. ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Legalább valaki megkérdi
2023. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
En ra szoktam mondani jól, nekem ilyen a fejem, mindenki azt hiszi bajom van, hát ilyen az arcberendezésem :D
2023. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Meg ez a de csúnyán nézel.

Erre is azt mondom nem nézek csunyán ilyen csúnya vagyok alapbol:D

2023. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy jól vagy?
2023. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed nem,nagyon sokat sírok és tervezem hogy halhatnék meg.Eddig még senki se kérdezte itt meg köszönöm.☺️
2023. ápr. 26. 21:12
 7/24 anonim ***** válasza:
72%
Csak a szokásos small talk, semmi több. Telibe lesz*rják, mit válaszolsz, csak illik megkérdezni.
2023. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
Az az oka, hogy egyértelműen tudják, hogy nem vagy jól, és segíteni akarnak!!! Hát hogy az istenbe segítsenek, ha nem engeded meg nekik?! Még ki is akarod osztani őket??? Normális vagy te? Nem lehetne, hogy mondjuk baráti és orvosi segítséget kérsz a szenvedés helyett?
2023. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz nekik kitálalni, akkor mondd azt, hogy jól vagy.

De amúgy bátran keress fel egy pszichológust ha nem tudod megoldani a problémádat

2023. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy öngyilkos legyél már, tudod te milyen drága mostanság 1 temetés???
2023. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!