Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érettségivel milyen munkák...

Érettségivel milyen munkák vannak?

Figyelt kérdés

Idén végzek a sulival, de a szakmában egyáltalán nem szeretnék dolgozni.

Rájöttem, hogy ez nem az én világom.

Érettségim van, illetve külön van kémiából érettségim. Nincs emeltem semmiből.

A informatikai munkákhoz nagyjából értek.

Nyomtatás, Word, ppt, stb.

Milyen munkát tudnék így találni?

Még annyit hozzátennék, hogy 19 éves fiú vagyok.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2023. ápr. 27. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Sokminden, tanulj mellette valamit de ne ilyen építőipari meg egyéb szakmunkás hülyeséget mert abból már van elég.
2023. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Árufeltöltő, pénztáros, futár, gyári munkás, eladó, postai dolgozó, bármilyen betanított munka
2023. ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

Most még dönthetsz.

- Ha egész további életedben nyomorogni szeretnél, akkor ne tanulj tovább és válasszál a 2-es által leírt minimálbéres állások közül.

- Ha viszont szeretnél meggazdagodni és pár éven belül elérni azt a lakást/kocsit amit mások csak sok évtizednyi robotolással, akkor tanulj ki valamilyen szakmát, mert óriási hiány van szakemberekből és mindegyik annyit kér amennyit csak akar.

Te döntesz!

2023. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
Az 1-es szegény úgy hülye ahogy van!
2023. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
11%
Mindenféle gyári betanított munka, sofőr, futár, ha értesz hozzá, szakma nélkül is lehetsz karbantartó, segédmunkás, árufeltöltő, vagy pénztáros valami nagy áruhában akár.
2023. ápr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%
Érettségivel kb egy 0 vagy,vicc nélkül. Tanulj valamit,én is csak szenvedtem idáig.
2023. ápr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Foleg betanitott melok, de ha nagy az ismerettseg, tokos es elelmes vagy akkor szinte barmi. En majdnem 600 nettot keresek erettsegivel vendeglatasba sok-sok eve 😅 Ott nem a papir szamit. Azert majd csinalok meg vmi sulit/tanfolyamot b tervnek. Szerintem te is tegyel igy.
2023. ápr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%
lapatolas
2023. ápr. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon sok ismerősöm van, meg olyan aki nem az csak tudok róla, akinek érettségije van csupán de pénzes állásban vannak. Ismeretség a lényeg. Nem igaz az hogy csak egyetemmel boldogulhat az ember. Egyre több a munkanélküli egyetemista.
2023. ápr. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Most jol akarsz keresni vagy mi?
2023. ápr. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!