Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy legyek software engineer...

Hogy legyek software engineer nemetorszagban?

Figyelt kérdés
Egy juniornak magyarorszagon nagyon keves a fizetes, kevesebb mint egy gyari munkasnak, ezert akarok kimenni nemetorszagba. Csak nem tudom, hogy az alberletet hogy kell kiberelni, mivel allitolag jovedelemigazolas kell hozza, ami nekem nincs, mivel eloszor munkat kell keresni. Valami tipp?
2023. ápr. 28. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy lenne itthon juniornak kevesebb fizetése, mint egy gyári operátornak? Még egy vidéki kkvnál is többet adnak.
2023. ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem 2 ezret ajanlottak egy orara, hat azert nem csinalok semmit az biztos.
2023. ápr. 28. 23:06
 3/6 A kérdező kommentje:
experience miatt megerheti, de a penz nem sok, azert gondoltam hogy inkabb kimegyek nemetbe
2023. ápr. 28. 23:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Sehol sem fognak neked sokat fizetni 0 tapasztalattal. Nyeld le szépen azt az 1 évet, utána majd alkudozhatsz, addig nem vagy olyan helyzetben.
2023. ápr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem fognak sokat, de nem 2 ezret
2023. ápr. 29. 15:52
 6/6 anonim válasza:

Diákként volt 2020-ban Miskolcon Schönherz iskolaszövetkezeten keresztül 2500 Ft-os órabérem.

Jelentkezz valami normális céghez.

Németországban meg ugyanúgy lehetsz software engineer, mint itthon. Jelentkezel valahova, átmész az interjú folyamaton és elfogadod az ajánlatot.

2023. máj. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!