Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Óvónő szeretnék lenni, de nem...

Óvónő szeretnék lenni, de nem tudok énekelni?

Figyelt kérdés

Alkalmasságin megbuktam, csak az ének részén. Hangszeren sem játszottam soha. Nincs velem született tehetségem a zenéhez. De nagyon szeretnék gyerekekkel foglalkozni.


Tudok valamit kezdeni ezzel? Lehet fejleszteni az ének tudást?


2023. ápr. 29. 11:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért annyira fel lehet hozni az ének tudást, hogy pár népdalt el tudj énekelni. Menj el tanárhoz, mondd el neki hogy mit szeretnél.
2023. ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora hülyeség... Mintha a gyerekek fejlődéséhez létszükséglet lenne a kornyikálás. Hát figyelj max elmész énektanárhoz, bemagoltatja veled a dalokat, aztán ennyi, mást nem tudsz csinálni. Biztos vagyok benne hogy a gyerekeket nem fogja traumatizálni a Boci Boci Tarka hiánya.
2023. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet mit kezdeni sajnos.

Olyan véresen komolyan veszik az énekalkalmasságot, mintha az Állami Operaházba keresnének embert.

Közben meg több ezer fő hiányzik az óvónő szakmából. Vicc.

2023. ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tényleg ha ezt kivennék, több óvodapedagógus lenne. Nem hiszem, hogy tökéletes énekhang kéne, hogy jól ellássam a munkámat...
2023. ápr. 29. 11:33
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
De most teljesen komolyan valami megmagyarázná hogy ez miért kell egy óvónőnek, akár linkelt tanulmánnyal, vagy akárhogy? Gyerekként is utáltam ha emberek csak úgy énekeltek, mert égőnek tartottam. Olyan alkalomra meg nem is emlékszem, mikor az óvónő énekelt volna nekünk, aztán mégis ember lett mindegyikőnkből. Szerintem az éneklésnek abszolút semmi szerepe nincs egy gyerek fejlődésében.
2023. ápr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*valaki nem valami
2023. ápr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne búslakodj, az óvónők kb. minimálbért keresnek, más munkával jobban jársz.
2023. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%

Miért akarsz óvónő lenni? Hogy értelmiséginek valld magad?

Vagy hogy ennyire szereted a gyerekeket?

A mai világban az óvó néni sajnos egy senki! :(

2023. ápr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Gyerekek közelében érzem jól magam, nem érdekel ki mit gondol rólam :D
2023. ápr. 29. 17:59
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyermeknevelő szakot próbáld akkor. 10 éve végeztem, ott NINCS ének alkalmasság.
2023. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!