Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan fogadjam el,hogy a...

Hogyan fogadjam el,hogy a szép/szebb kolléganőimet mindenben előnyben részesítik? Váltsak?

Figyelt kérdés

Két 50 éves férfiak a főnökeink..Én nagyon törtető és agilis vagyok. Mindent megcsinálok, csupa pozitív visszajelzéseket kapok az ügyfelektől. A főnökeim viszont nem szeretnek, mert nem vagyok egy bombanő. A szép, butàcska, nyavalygó és állandóan panaszkodó lányokkal kedvesek es elnézőek, nekik minden meg van engedve. Nagyobb hibák esetén sincs leb**szás, ellenben ha én ejtek egy aprót,halálra szivatnak. Konfliktus esetén is a szép lányoknak hisznek, hiába egyértelmű,hogy nekem van igazam.

Váltsak? Vagy mindenhol ez van?


2023. ápr. 30. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem így van, de el tudom képzelni, hogy több helyen így van, ahogy nálatok.

Nálunk olyan volt, hogy a ffi kollégának nézett el a régebbi nő főnökünk mindent.. az se jobb.

Most ffi főnök van nálunk is de ő normális.


Én biztos nem tűrném el, keresnék olyan helyet ahol nem ezt csinálják.

2023. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Van stabil állásod, fizetésed, jól teljesítesz, stb. Nem ismerkedni mész be, hanem dolgozni. Ne foglalkozz a libákkal, a saját feladatodra koncentrálj.
2023. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ShadowGanxter ***** válasza:
82%

2-es.


Szerintem a kérdező ebben maximálisan biztos és tudja ezt, de ez nem arról szól, hanem az igazságról és az egyenlőségről.

2023. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

„...nyavalygó és állandóan panaszkodó lányok...”


Úgy tűnik, pont ezt szépen eltanultad tőlük... 😂

2023. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Akkor válts, ha találsz jobb állást, szép csendben keresgélhetsz.

Nem bírnám én se, ha a férfi főnök az agyában hordaná a pötsét, ez nem professzionális környezet.

2023. ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Én keresgélnék más helyeket, majd tennék egy próbát a főnökségnél egy beszélgetéssel hogy mi a céljuk az efajta munkamegosztással, hogy azt bántják aki mindent megtesz, közben meg lotyók nyugodtan lavírozhatnak. Majd ha nem történik változás akkor büszkén beadnám a felmondásom, hogy akkor jó boldogulást.
2023. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
3: a Földön nincs se "igazság", se "egyenlőség". Ha emiatt megy másik helyre, ott lehet, még rosszabb lesz neki.
2023. máj. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem keress másik helyet, mert nem mindenhol van ez. Az 50-es férfi korosztály egyébként is eléggé kattant, kaputárási pánik, etc. Nekem mindig ezzel a korosztállyal volt bajom az eddigi helyeimen, soha nem volt semmilyem változás.
2023. máj. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7, vagy jobb, sose tudja meg ha nem próbálja ki.
2023. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem féltékeny vagy a lányokra, hogy ők szépek. Te tűnj ki az eszeddel vagy a tehetségeddel. Vagy szépítsd meg magad, új ruha, új haj, jól formázott szemöldök, kicsi smink, csodákra képes.
2023. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!