Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez már jelzés a főnököm részéről?

Ez már jelzés a főnököm részéről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most kezdtem egy új munkahelyen dolgozni és észrevettem, hogy a főnök eléggé bámul, aminek nem tulajdonítottam túl sok jelentőséget, mert ez még szerintem semmiség, de aztán pár napra rá elment mögöttem és megsimogatta a derekamat, utána kicsit megijedtem, próbáltam kerülni, nem túl sokat mosolyogni, de most pénteken megint eljátszotta ezt. Ez lehet jelzés már, vagy csak túlreagálom? Eléggé kellemetlenül érzem magam tőle, nehogy mások ezt meglássák, rosszat gondoljanak rólam. Az még a sztorihoz tartozik, hogy eléggé mosolygós, vidám, érdeklődő személyiség vagyok alapból is (de mindenkivel, nem csak vele) próbáltam szépen precízen végezni a munkám, hogy elégedettek legyenek velem, lehet ezt értette félre.


Szerintetek? Előre is köszönöm a válaszokat!

23/L



2023. máj. 1. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem? Ne várd ki a próbaidő végét, hanem most kezdj el másik állást keresni, és minél hamarabb menj!
2023. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem kelj ki magadból amikor ezt megteszi. Mond neki,hogy ezt hogy kepzeli? Nem ismerkedni vagy itt,hanem dolgozni. Elsőre azthitted,hogy véletlen,de a második már azért erős túlzás.

Vagy pedig keresd fel a főnökét és mond el neki,hogy ezt nem érzed korrektnek.

Vag most lépj ki mielőtt baj lesz..

2023. máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Jöjjetek össze, jól fogsz járni béremelésnél, előrelépési lehetőségnél.
2023. máj. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is volt hasonló helyzet. Aztán egyszer csak rá kérdeztem, hogy "ezt most direkt csináltad vagy véletlen?" aztán viccesen megjegyeztem hogy "jaj már azt hittem ki akarsz velem kezdeni". Én is hasonlóan mosolygós vidám lány vagyok, elő tudtam ezt adni úgy, hogy ne sértődjön meg,valamint tegeződtünk már akkor is, tehát egy kicsit könnyebbnek éreztem így. Próbáld meg te is valahogy viccesen, jópofán közölni vele, hogy neked ez nem (persze, ha tényleg nem). Ezért nem gondolnám, hogy egyből munkát kellene váltani.
2023. máj. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, nézheted a menyasszonyi ruhákat.
2023. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Én meg nem gondolnám, hogy olyan főnök keze alatt kéne dolgozni, aki ekkora bunkó! Csodálom, hogy neked volt hozzá gusztusod, 4-es! Ez semmilyen módon nem elfogadható, és semmilyen módon nem elvicceskedhető.
2023. máj. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

„Az még a sztorihoz tartozik, hogy eléggé mosolygós, vidám, érdeklődő személyiség vagyok ... lehet ezt értette félre.”


Nincs itt semmiféle "félreértés", küldi a jeleket és figyeli a reakciódat. Valószínűleg hamarosan jön majd egy-két még egyértelműbb célzás, azokat majd reagáld le hideg fejjel, talán elveszi a kedvét a további "ismerkedéstől". Ha meg nem, akkor ez munkahely sajnos valóban felejtős lesz.

2023. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Öhm....izé..... az ilyen tényleg közeledésnek számít?😳

Mert akkor asszem én egy bamba fa$z vagyok, hisz nekem már sok 25-35 közötti nő csinálta ezt, mégsem láttam bele semmit. Szóval nem is foglalkoztam vele, csináltam tovább a dolgom.🤷‍♂️

19/f

2023. máj. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Imád, szerelmes beléd, csak téged akar. Te vagy neki a number 1. A felesége és a gyereki csak úgy becsúsztak, valójában egész életében rád várt. Ezt akartad hallani? Fizetésemelést azért kérj.
2023. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!