Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ennyire nehéz a munka?...

Miért ennyire nehéz a munka? Ti is utáljátok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen utálom a kétkezi munkát ez van de sajna muszáj csinálni
2023. máj. 8. 19:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Van aki ezt bírja, más meg nem, akkor szellemi munkát kell csinálni. Ja, hogy ahhoz tanulni kellett volna, de lusta voltál hozzá, inkább elbuliztad? Hát vess magadra, lehegett volna becsületesen tanulni és akkor minden rendben lenne most.
2023. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Én szellemit csinálok és én ezt utálom és tök be tud terhelni. Nem tudom mi a jó irány komolyan. Valahogy a világ van elcseszve, hogy nem lehet megcsinálni a feladatokat szépen nyugodtan, úgy ahogy az embernek megfelelő, szünetekkel minden. Hanem mindig a emelni kell a tempót, mert verseny van a piacon. De komolyan kinek jó ez?
2023. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
#1 az, hogy ki tanul tovább nagyrészt annak kérdése hova születsz.
2023. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
#3 18 év alatt... felette már ciki anyura, apura, meg másokra mutogatni.
2023. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
2-es minden szavaddal egyetértek
2023. máj. 8. 20:09
 6/17 anonim ***** válasza:
11%
Annyira bírom, mikor felnőtt emberek hülyegyerek módjára nyafognak meg a világra mutogatnak, hogy #jaaaaajdolgoznikellk*rvaelcseszettvilágjaaaaaj.
2023. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
#4 azt hiszed annyira okos vagy, de ebben nem. Olvass utána. Társadalmi mobilitás magyarországon. Ha erre keresel majd látod mi van.
2023. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom a munkám 2 kezi munkát végzek! De így jártam miért nem tanultam?! Pedig nem jó ha nem szereted csinálni a munkát mert maga a munka is olyan lesz! De van mikor jó kedvel csinálom változó! Egy író asztal mögött dögös koleganőkkel biztos jobban el lennék én is!
2023. máj. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

#7 elhiszed, hogy én magasról lesz@rom.


A többség csak elvár a semmiért cserébe. Aztán csodálkozik, hogy nem kap semmit és nem jut sehova.

2023. máj. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Utálom. A műszakozást is.

Nem tudok éjszaka ébren maradni

2023. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!