Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki délutánra megy dolgozni,...

Aki délutánra megy dolgozni, annak mire van ideje délelőtt?

Figyelt kérdés
Csak tengek - lengek, boltba mentem, összerakodtam, ettem. Főzni nem mertem, hátha nem hűl ki vagy nem végzek.

2023. máj. 9. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Semmire.
2023. máj. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk akkor van a filmnezes, olvasas, kikapcsolodas, azzal a feszultseggel sulyosbitva, hogy basszus, be kell menni.
2023. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Az nagyon rossz.
2023. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A feszültség idegesít. Még nem szoktam meg a délutános műszakot. Mert a délelőttös tök jó, hazaérsz délután, előtted az élet. Most meg előttem a munka. Este 10 - kor meg már tusolás, alvás.
2023. máj. 9. 11:47
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Tervezni kell az időbeosztást. Az ételt meg vízbe állítva hűtsd ki gyorsabban.
2023. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

30 évig dolgoztam két műszakban. Akkor délelőtt tévéadás sem volt, nemhogy internet (egyáltalán számítógép), még ostoba telefon sem volt [vonalasunk sem, mert csak kiváltságos elvtársak kaphattak].

Azért elvoltam délelőtt. És sok tízezer másik ember is.

Pont ugyanazt lehet csinálni, mint délután. Legalábbis én jobban ki tudtam használni a munka előtti időt, mint utána.

Takarítás, főzés, mosás-vasalás, kertészkedés. Pihenésképpen olvasás, rádióhallgatás.

2023. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
koran keles, bevasarlas, fozes estere elore, rendrakas, esetleg hamarabb elindulni jot kavezni elotte
2023. máj. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen korábban is indultam, mert nem tudtam már mit csinálni otthon 😂
2023. máj. 9. 12:46
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
En abba a par honapba amig kenyszerbol igy dolgoztam, akkor jartam le edzeni, csinaltam meg az otthoni dolgokat meg hat sokaig aludtam mert adtol meg eltem ugyanugy munka utan
2023. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Kitana. ***** válasza:
100%
Amikor így jártam dolgozni, akkor simán csak később keltem, 10-11 körül, és pont ugyanannyi időm volt így reggel munka előtt, mint amikor reggelre mentem. Azaz kényelmesen megkávéztam, közben olvasgattam, aztán zuhany és készülődés, indulás. Este pedig munka után volt ott előttem még pár szabad óra, akkor csináltam mindenfélét ami kikapcsolódás, vagy esetleg főzés, mosogatás, ha kellett.
2023. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!