Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hülyeség lenne nyáron baristak...

Hülyeség lenne nyáron baristaként dolgozni, ha nem szeretem a kávét?

Figyelt kérdés
Nyári munkát keresek, és szimpatikus lett a barista állás. Na már most én nem szeretem a kávé ízét, az illatát viszont igen. Feltétel hogy szeressem? Vagy hátrány ha nem szeretem?

2023. máj. 15. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked kell innod.
2023. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne hülyeség, ha tetszik a munka. Az a lényeg.


Nem kell hangoztatni, hogy nem szereted.... Max annyit mondj ha kérdezik, hogy nem kávézol rendszeresen.

2023. máj. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha szívesen csinálnád. Nem baj, ha nem szereted, csak tudd jól megcsinálni.
2023. máj. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lilluci27 ***** válasza:
100%
nem kell szeretni ahhoz a kávét
2023. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétel, hogy szeresd a kávét. Egy péktől sem elvárás, hogy szeresse a túrós táskát. 😉 A kávé fajtákat kell jól ismerni és megfelelően elkészíteni. Pultosként anno leginkább kávékat kellett készítenem, nagyon szerettem csinálni, meg jó volt látni a vendégeken az elégedettséget. Jó kis munka ez 😊
2023. máj. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Ha csinálni szereted az épp eleg. Akkor csinald.
2023. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!