Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ismertek/ismertetek kukoricapa...

Ismertek/ismertetek kukoricapattogtató vállakozást? Megéri?

Figyelt kérdés

Szóval főleg utcai árusra értem. Vagy régen vidéki moziban is volt.


Mennyire éri meg? Gazdaggá nem keresed, az tuti, de hogy mennyibe kerül a gép és üzemeltetése. Adó biztos van rajta, meg élelmiszer volta miatt mindenféle egészségügyi dolog...


2023. máj. 15. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem éri meg.
2023. máj. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
90es évek végéig láttam mozgót , mert akkor perecet csokit stb is eladott . Plázák komoly büféi mozik alatti tesco stb megszűntették .
2023. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez idoutazassal volna biznisz.
2023. máj. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb rendezvényeken (majális, falunap...stb) szoktam látni ilyet manapság is, de szerintem csak a retró faktor miatt van forgalmuk.

Újonnan ilyen vállalkozást indítani biztosan nem éri meg.

2023. máj. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zolo ***** válasza:
50%
Nagyon bizonytalan a bevetel kicsit a szerencsetol is fugg. Szabadteri rendeuvenynel meg az idojaras is lenyeges. Nehez olyan allando helyet talalni ahol minden jo. Altalabam csak ismeros altal lehetseges.
2023. máj. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kései Sirató ***** válasza:
Önmagában a pattogatott kukorica nem éri meg, csak vattacukorral együtt. Ismerek valakit, aki ezzel foglalkozik, nem csak szabadtéren lehet, hanem vannak olyan expók, és más zárt térben megrendezett rendezvények, ahol tudja árusítani hideg/esős időben is. A bevétele nagyon változó. Nyáron strandon árul, év közben vásárokon, és mindenféle más rendezvényeken.
2023. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!