Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem kellett volna szólnia,...

Nem kellett volna szólnia, hogy ő gokártozott?

Figyelt kérdés

Tavaly csapatépítő hétvégén voltunk erdélyben a kollégákkal, és többek között gokártozni is elmentünk. Hogy kicsit izgalmasabb legyen, kitaláltunk egy fogadást, nyolcan bedobtunk egy ötezrest, amit végül az első három dobogós megnyert. Jó buli volt, mindenki jól érezte magát, azok is akik veszítettek.

Most egy évvel később véletlenül megtudtam, hogy a tavalyi győztes kolléga gyerekkorában országos bajnok volt, később pedig valami túrautó versenyeken is indult. Akkor persze elsunnyogta, hogy ő nem amatőr, és hidegvérrel belement a fogadásba, hogy elnyerje a pénzünket.

Szerintem ez nagyon nem fair és sportszerű, de érdekes módon a többi kollégát nem zavarja, csak én akadtam ki ezen. Szerintetek ez korrekt dolog volt? Simán belefér?



2023. máj. 17. 12:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
Egy pofátlan köcsög volt, de már nincs mit tenni.
2023. máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%
Mondjuk szólnia éppenséggel nem kell róla.
2023. máj. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 ShadowGanxter ***** válasza:
78%
Szerintem keresd fel és verd agyon, ez lesz a legjobb módja az ügy intézésének.
2023. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Utólag elkönyvelném egy tisztességtelen bunkónak, aztán nem törődnék vele a továbbiakban.
2023. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy nem volt szép így elvenni a kollégák pénzét, erre azt asztalon elémdobta úgy "nesze b@zmeg" módjára, mint egy kutyának.
2023. máj. 17. 12:47
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Azok a melósok, akik külföldre járnak csapatépítésre, rendszerint nem minimálbéren tengődnek, gondolom kb ennyit keresel óránként. Katasztrofális érvágás lehetett ekkora vagyont elveszítened.
2023. máj. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mi közöd hozzá, hogy mennyit keresek?? A pénz mindenkinek pénz
2023. máj. 17. 12:56
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Bocsáss meg, semmi közöm a keresetedhez. A többi kollégát azért nem zavarja, mert élménnyel és izgalommal gazdagodtak azért a pénzért. Egyedül te vagy szarrágó.
2023. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon bökné a csőröm egy év után, akkor max annyit jegyeznék meg, hogy hát Pali, tisztességesebb lett volna jelezni, hogy te profi vagy, hogy ezzel mi is legyünk tisztában. Ennyi.

Ha pedig nagyvonalú akarnék lenni, akkor elintézném a dolgot egy vállrándítással és a jövőben nem mennék bele vele olyan opcionális versenybe, aminek tétje van.

2023. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

Nem is értem, miért kellett volna elmondania.

Nem véletlen, hogy a kollégáid sem akadtak fönn rajta.

2023. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!