Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Én reagálom túl a kollégám...

Én reagálom túl a kollégám viselkedését, vagy tényleg jogos hogy kiakadtam rá?

Figyelt kérdés
Még a covid idején kapta el párom nagymamája a vírust, volt már oltás, de ő még nem kapta meg. A főnököm (nem olyan nagy főnök, inkább irodavezetőnek mondanám) valószínűleg azt hitte, hogy nem is akarja beadatni (ő nagyon oltás párti volt, neki már megvolt), és szerintem utálta azokat, akik nem oltattak (most lényegtelen, de szegény nagymama tényleg be akarta adatni). Elmondtam a főnökömnek, hogy kórházban van, erre ő azt reagálta, hogy háát, idős is, nincs oltása, vagy túléli vagy nem (és a végén vigyorgott). Sajnos a nagymama nemsokkal később meghalt. Én azóta ki nem állom ezt a kollégát, hogy csinálhat valaki olyat, hogy egy másik ember rokonának az életével gúnyolódik? Amikor később valahogy szóba jött, és elmodtam neki hogy emiatt nem bírom őt elviselni, akkor azt mondta ő nem is mondott olyat a nagymamára, ő mások életével nem gúnyolódik... Szóval szerintetek jogos hogy azóta nem beszélek vele csak ha nagyon muszáj, vagy túl kéne lépnem már?
2023. máj. 18. 06:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Én meg se mondtam volna hogy meghalt.

Nálunk apa halt meg(nem covidban)de nagyon sokak előtt azt játszom mintha élne, pont ezért mert tudom milyenek az emberek!

2023. máj. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát igen, de bennem volt az is, hogy így hátha elszégyelli magát, de erre úgy tesz mintha ő nem is gúnyolódott volna..
2023. máj. 18. 07:14
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Naiv voltál.
2023. máj. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%
Amugy szerintem az a baja hogy ő be van oltva ezzel kockaztatva minden hosszutávu szövődményét meg rákot is az oltásnak, és akkor ne csak ő szívjon. Kb dögöljön meg a szomszéd tehene is meg minden oltatlan.
2023. máj. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
És ha azt mondjuk hogy túlreagálod akkor túllépsz? Te tudod mennyire érintett ez rosszul, ha nem akarsz vele közösködni ne tedd.
2023. máj. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Jogos.


Azt ugyanakkor nem teljesen értem, hogy ezzel a kollégával miért kell ilyen mélységben megbeszélni a dolgokat.

2023. máj. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
#4: vicces vagy... :D
2023. máj. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Különben nem viselkedne így hogy fáj neki ha vki nincs oltva meg a halálukat várja..
2023. máj. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon túlreagálod! Sok munkahelyen ki nem állhatják a sértődős embereket, nagyon kellemetlen a társaságuk, főleg, ha haragtartóak is. Érzéketlen volt a főnököd, ez tény, de te is azonnal rosszindulatú vagy, olyanokat állítasz róla, ami csak egy feltételezés, de már magad is elhiszed, mit gondolhatott, mit miért mondott. Ne kombinálj mindent túl! Ez is tipikusan a sértődékeny emberekre jellemző.
2023. máj. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Inkább vagyok sértődékeny mint bunkó érzéketlen rosszindulatú segg. Nem csak az az egy húzása volt, de azért írtam ezt mert ez volt nekem a legdurvább.
2023. máj. 18. 08:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!