Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért viselkedik így velem a...

Miért viselkedik így velem a főnököm lánya?

Figyelt kérdés

Egy szakképző iskolában felnőtt képzésen tanulok, az igazgató felvett ide dolgozni.

A felesége is itt tanít, a lányuk pedig az iskola titkárnője.


Úgy érzem mindenki kedvel, aki itt megismert (ezért is vettek fel ide dolgozni), de a lányukon nem tudok eligazodni.

Néha úgy érzem kedvel, néha viszont úgy érzem, hogy nem.


Huszonévesek vagyunk mindeketten, ő pár évvel idősebb nálam. (Amúgy férfi vagyok)

Amikor csak kettesben vagyunk, vagy egy két ember ott van, akkor normálisan lehet vele beszélgetni.

Van egy kicsit szarkasztikus modora, de jól el lehet vele lenni.


Azt viszont észrevettem,hogy amikor ott van az anyja is, akkor máshogy viselkedik velem szemben, durvább, ellenségesebb lesz.

Pl. ma is valamiről beszéltünk így négyesben és valami miatt csak hebegve-habogva tudtam elmondani amit akartam, erre ő ilyen "utánozós, csúfolódósan" reagált, ha értitek mire gondolok.

Az ilyeneket nem tudom hova tenni, nem tudom zokon vegyem e, rosszindulatból csinálja vagy csak vicc akart lenni?


Érdekelne mit gondoltok, miért viselkedik így velem?

Lehet csak én vagyok most túlságosan érzékeny, nem tudom, csak egyszerűen nem értem, hogy egyszer így, egyszer úgy.


Hogy kellene ezeket a helyzeteket kezelnem?

Hogy kerüljek hozzá közelebb, hogy tényleg kedveljen?


Előre is köszi a normális, segítőkész válaszokat!



2023. máj. 19. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem legközelebb hívd el randizni és ha elfogadja, akkor csak az volt a baja, hogy eddig tutymuty voltál, pedig erre várt!


Ha meg visszautasít, akkor legközelebb mondhatod, hogy látod, ha eljöttél volna velem, akkor most nem lennél ilyen morci! :D

2023. máj. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%

Nincs rendben a csaj szxuális élete, azért ilyen pszichó a viselkedése.

Segíts rajta, udvarolgass neki egy kicsit, vigyél virágot, csokit vagy bármi kis apróságot és meglátod, kezes bárány lesz! ;)

2023. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg ne udvarolj egy gerinctelen, mások előtt rajtad gúnyolódó pcsának, kivéve ha mazochista vagy, plusz támogatni akarod, hogy az ilyeneknek még nagyobb egója legyen...
2023. máj. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

A csaj szerintem csak provokálja, mert bejön neki.


Ha hidegen hagyná, akkor xart se foglalkozna a kérdezővel. :D

2023. máj. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Ha az anyja jelenlétében ellenségesebb veled, akkor csak az anyja előtt akar felvágni. A szüleivel szemben alsóbbrendűségi érzése van, lehet, hogy nem is szívesen dolgozik velük egy munkahelyen, így akarja megmutatni nekik, hogy ő is valaki.

Ha nagyon zavar, mondd meg neki határozottan, hogy vegyen vissza a lekezelő, csúfolódó stílusából. Ha meg nem, akkor ne végy róla tudomást, nem muszáj mindenkivel jóban lenni.

2023. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

#4:

Egyáltalán nem biztos, hogy bejön neki, viszont a kérdező meg egy szobakutya szintjén van huszonéves létére.

2023. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Nem tudom, hogy tetszem e neki, akkor nem viselkedne így.

6.valaszoló, kifejtenéd miért is vagyok "szobakutya szintjén"?

2023. máj. 19. 17:30
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem is inkább a szüleivel van gondja és nem veled. Hogy őszinte legyek nekem is más a személyiségem a szüleim előtt, mint mások előtt, de az utóbbit tartom a valódinak. Nekem sok konfliktusom van a szüleimmel és nem is szeretem őket.

Az nyilván nem szép ahogy viselkedik veled, kifejezetten bunkó és sértő. Lehet, hogy kedvel, akár tetszel neki, akár csak barátkozik, de a szülei előtt ezt nem akarja felvállalni, mert lehet minden félreértenek és veled kezdenék húzni az agyát. Még akkor is, ha ő tőled semmit nem akar valójában, csak simán kedves veled.

Szerintem négy szem közt próbáld meg vele megbeszélni, hogy ne beszéljen így veled, mert rosszul esik és helytelen is.

2023. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Az 5-ös teljesen leírta, amire gondoltam. Egyszerű pszichológia, mint ahogy ő is említette az anyja előtt akar felvágni. Ne hagyd magad, igenis szólj vissza, ha úgy érzed túl lőtt a célon.
2023. máj. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem akar felvágni vagy mi. Nem lehet úgy nyugodtan pasizni, hogy anyád-apád ott van a seggedben és ez frusztráló. Igen, gyerekesen viselkedik, mert a gyerekek lesznek direkt gonoszkodók, ha tetszik nekik valaki, mert nem tudják, hogy kezeljék ezt az érzést. Lehet, az is, hogy nem is jössz be neki, de mivel hasonló korúak vagytok, ezért a szülei már rögtön kombinálnának, ha normálisan viselkedne veled.
2023. máj. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!