Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van mással is hogy egyedül...

Van mással is hogy egyedül megy haza munkából mindig?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy tényleg mindig kocsival haza tud menni mindenki sosincs olyan pl. tömegközlekedéssel vagy biciklivel menne és esetleg ugyarra, ugyanazon az útvonalon mint én. Csak én vagyok ennyire csóró... De olyan furcsa hogy meló alatt van körülöttem vagy min 20 ember aztán letelik a munkaidő és mindenki elpárolog... Másnap meg megint ott nyüzsög mindenki a semmiből?
2023. máj. 19. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az élet
2023. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Van, de nem értem, ez miért probléma. 8 óra bőven elég a társaságukból.
2023. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

"De olyan furcsa hogy meló alatt van körülöttem vagy min 20 ember aztán letelik a munkaidő és mindenki elpárolog... Másnap meg megint ott nyüzsög mindenki a semmiből?"


Mivan? Ezt hívják munkahelynek. A legtöbb embernek nem a munkahelye az egyetlen dolog az életében. Sőt, elmegyek odáig is, hogy leginkább csak azért vannak ott, mert kell a pénz és dolgozni kell.

Másnap meg megjelennek, mert ki lesznek rúgva, ha nem mennek be dolgozni.

2023. máj. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Örülök neki, hogy ennyi időd van ilyeneken agyalni. Kevés neked a napi 8 óra munka, inkább keress valami príma 12 órás váltott műszakos melót, amellett garantálom, hogy azt sem fogod tudni, éppen munkába mész-e vagy hazafelé tartasz, azzal meg főleg nem lesz időd foglalkozni, hogy kivel utazol együtt.
2023. máj. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Èn kerülöm, hogy közösen kelljen hazafelé mennünk. Hacsak nem kifejezetten kedvelem az illetőt, munkán kívül maximum 2-3 percig tudok elcsevegni vele /a semmiről/ aztán kínos csend. Szóval mindig kicsit később indulok, mint a többiek és másik villamossal megyek.
2023. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Amikor en dolgoztam, mindenki a Kalvin terrol a nyocker iranyaba ment haza, en meg egyedul nagyon orultem, hogy az ellenkezo iranyba mehetek haza.
2023. máj. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Üdv a klubban. Én is elég sűrűn járok így.
2023. máj. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kitana. ***** válasza:
88%
Nekem volt egy kedvenc kollégám, akivel egy irányba laktunk, mindig együtt jöttünk-mentünk, miután felmondott, már nem volt olyan jó menni. Én is felmondtam nem sokkal később. :D Szerintem is jobb társasággal, ha olyan akit bírsz, lehet munka előtt / után beszélgetni kicsit, jobb lesz a hangulatod tőle.
2023. máj. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is jobb a társaság. Hogy nem attól jutott ez eszembe mert esetleg egyedül vagyok hanem hogy lehet hogymindig mi denkinek van kocsija... Hogy pl nekem miért nem futja rá vagy hogy a férjem akkor miért nem jön el néha értem vagy egy barát miért nem visz néha haza.. Hogy a busz amire meg felszállok miért üres és miért nincs rajta egy másik melós ember is...??

Úgyhogy oké, aki direkt attól nyugszik meg hogy másik irányba megy a villamossal az is egy válasz. Tehát ennek a dolognak inkább az anyagi vonzatai az érdekesek számomra...

Nekem volt olyan munkahelyem is ahol a céges buszhoz 4km-t kellett gyalogolni majd még 1 óra volt az út és utána 12 óra. Az volt a szerencse hogy benne volt a szünet.. De így a 24ből 15 órát minimum munkába járással+munkaidővel töltöttem. Mások meg hogyha szintén nincs autó akkor 5 perce laknak a busztól. De. Nekem az üres busz keltette fel a figyelmem.. Mintha nekem raknák oda direkt azt a buszt hogy tudjak menni szívni a melóba

2023. máj. 20. 04:03
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ja. Beülök a kocsimba egyedül és haza megyek😃
2023. máj. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!