Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerinted mitcsinálnak a...

Szerinted mitcsinálnak a pénteki napjukkal?

Figyelt kérdés
anyum most kezdett 2 hete takarítani samsungban. van olyan hogy kb 2 hetente pénteken nemmennek. akkor szabadságot irnak nekik be vagy fizetetlen napot? szted?
2023. máj. 22. 06:55
 1/3 Kitana. ***** válasza:
83%
Fogalmam sincs, nem vagyok látó, de szerintem simán az nem munkanap, hanem van egy meghatározott havi óraszámuk, de ha nem napi 8 órát dolgozik, hanem 10-et, akkor nem mehet hétfőtől péntekig minden nap, különben több lenne.
2023. máj. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, hogy ott hogy van, de nálunk gyakran van szombati munkavégzés, vagy olyan határidős meló, hogy tovább kell maradni hét közben. Az ilyenkor összegyűlt plusz órákat ki lehet venni (úgymond lecsúsztatni) mert nem fizetnek túlórát. Én jobban örülnék, ha kifizetnék, de erre nincs pénz, így néha van 1-1 szabadnapom, amit úgy veszek ki, hogy hozzácsapom a hétvégéhez. Talán náluk is igy lehet. Nem hiszem, hogy simán csak lógnak.
2023. máj. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a többi napon tovább bent vannak és így jön ki a heti 40 óra.
2023. máj. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!