Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek túl személyeskedő...

Szerintetek túl személyeskedő megkérdezni valakitől hogy nekik mi az internet szolgáltatójuk?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem egyik közeli kollégámat és nem válaszolt a kérdésre. Messengeren kérdeztem meg, ami kimutatja ugye hogy elolvasta az üzenetet. Szóval nem azért nem válaszol mert nem látta. Lehet hogy ez túl személyes kérdés? Csak egy ártalmatlan ok miatt érdekelt volna. Nálunk sajnos hosszú órák óta se tv se internet, a mobilnetemmel kínlódok csak a telefonomon. Azért érdekelt volna csak hogy ha ugyan az mint a miénk, akkor náluk van-e internet meg adás a tv-ben.

2023. máj. 23. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem személyes.
2023. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
És ezt így el is magyaráztad neki? Vagy csak megkérdezted egy fél mondatban? Mert utóbbi esetben lehet, hogy flúgosnak néz.
2023. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%
Bár még így is fura, mert ilyet inkább a szomszédtól szokás megkérdezni.
2023. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem érdekled annyira sem, h válaszoljon, ennyit ér ez a drága kollégád.
2023. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%

Ne köntörfalazz, ha azt szeretnéd tudni van-e nála net akkor kérdezz rá arra.

Nekem logikusabb utólag kitalálni melyik szolgáltatónál van.

2023. máj. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!