Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nézi a számat?

Miért nézi a számat?

Figyelt kérdés
Az egyik férfi munkatársam beszélgetes közben nézi a számat már nem egyszer fordult elő és a beszélgetés közben nagyon sokszor a számat nézi,de nm értem miert,nincs rajta semmi. Miért nézi? Hogy tegyem szóvá neki?

2023. máj. 26. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg rosszul hall, és szájról olvas.


Mégis mit mondanál neki? 🙉🙊

2023. máj. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Első körben keresnék egy jó pszichológust.
2023. máj. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Engem zavar.. Én a szemébe nézek annak akivel beszélek. Nem nincs baj a hallásával.
2023. máj. 26. 00:15
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Biztos csálék a fogaid
2023. máj. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Többet kéne fogat mosni mert az elmúlt két hét menüjét olvassa vissza a fogaidról.
2023. máj. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember nézi kommunikáció közben a másik ember száját.

Teljesen alaptalan negatív dolgot képzelni e mögé, - úgy adod elő, mint ha folyamatosan a csöcseidet vagy az alsó testedet bámulná, miközben a szemöldökeit nyalogatja.

Túl sokat képzelsz magadról.

2023. máj. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

Én is a szájat nézem, de csak nőknél.


Mert nem szeretek a szemébe nézni egy nőnek hetero pasiként, mert az már kb olyan mintha szexelnénk, mellesleg ha bejön könnyen rákívánok, ha látom, hogy kölcsönös a szitu, a bonyodalmak akkor jönnek, ha elkezdem megszerezni és még sikerül is !


Könnyű szétcseszni az élethelyzeteket ha valakinek jók az adottságai és még ráadásul szabadszellemű is.

2023. máj. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
Elképzeli, ahogyan cuppogsz a farkán. De csak ennyi. 🤷‍♀️
2023. máj. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!