Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelent valamit?

Jelent valamit?

Figyelt kérdés
Egyik kolléganőm tegnap bejelölt Facebook-on ismerősnek.Eddig csak köszöntünk egymásnak,de közben mindig mosolygott rám,meg kedvesen szólt hozzám.Nem érdemeltem ki semmivel

2023. máj. 26. 05:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert neked súlyos önzibalomhiányod és önutálatod van.."Nem érdemeltem ki semmivel", azért lehetnél kicsit befogadóbb is. Csak annyit jelent, hogy az egyik kollégád bejelölt fb-on is ismerősnek. Pl. lehet, hogy munkával kapcsolatos üzenetek is kerülnek majd váltásra itt.
2023. máj. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit szerintem. De sokan azzal magyarázzák, hogy pl.: szimpi a másik, meghogy tudják tartani a kapcsolatot. Pedig csak általánosan megszokott, hogy amikor valaki egy köözösséghez kapcsolódik, akkor a szokásos csordaszellem miatt, a közösségi érzet végett bejelölgetik egymást az emberek. Majd csodálkoznak, hogy nagyon ráakaszkodik az illető, mint majom a banánra:).

Én eddig azt tettem, hogy aki bejelölt, 1-2 hétig, 1-2 hónapig ismerősök voltunk, majd kikukáztam. A Messengeren elérhetőek vagyunk, ehhez nem kell bejelölgetés.

2023. máj. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Önbizalomhiányt jelent nálad. És túlgondolod, meg reméled, hogy te is tetszel neki.
2023. máj. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Tetszel neki.
2023. máj. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy a kollégád nem egy kiborg.

Ugyanis emberekkel elő szokott fordulni, hogy megkedvelik azt, akivel napi 8-12 órában össze vannak zárva.

2023. máj. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!