Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki dolgozott már a Pennyben?

Valaki dolgozott már a Pennyben?

Figyelt kérdés
Milyen volt az élmény?(Árufeltöltő)

2023. máj. 26. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
sokan. sokak szerint elég embertelen is. nem csak árufeltöltő leszel, idővel legalábbis, hanem mindenes. ott mindent mindenkinek csinálni kell, és spórolnak az emberen ezért mindent rohanásban. ígérhetik ott a jó pénzt, pár hónap, fél év után átgondolod hogy megéri ez? elég lélekölő (nem saját tapasztalat)
2023. máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én raktároztam és a brutálisan fárasztó volt, de a vezető/menedzser nagyban díjazta a munkát és a fizetés mellett sokszor elvihettünk ilyen holnap lejár termékeket, meg zárás utáni pékárúkat, és egyetem mellett a free food kincs. Az arúfeltöltőt viszont nem tudom, meg nyilván üzletenként változik, hogy milyen a menedzser.
2023. máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat!
2023. máj. 26. 17:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Eladóként nincs ingyen kaja, csak túlóra szarásig, az ebéd szünetet felejtsd el és a jelenlétit is 10 szemmel figyeld, a bérpapiroddal egyetemben, mert ott csalnak ahol tudnak. A leglélekölőbb része a pofátlan és arrogáns vásárlók.
2023. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!