Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen koedukált wc,...

Munkahelyen koedukált wc, vélemények? Saját tapasztalásom.

Figyelt kérdés

Gyakornokként dolgozom pár napja egy kisebb cégnél, kb. 15 fős. Meglepve tapasztaltam első nap, hogy nincs külön férfiak és nők számára toalett, hanem van 3 fülke egy mosdóhelységben, és az úgymond "közös". Rajtam kívül még 3 női kolléga van, de ők mind idősebbek, 30 év körül vannak.


Párszor voltam pisilni a mai napot megelőzően, de az ugye gyors folyamat, sose fogtam ki úgy pillanatot, hogy pont férfi kollega is bent lett volna. Ma viszont sajnos nem sokkal azután ahogy beértem a céghez, rajtam volt a másik dolog is, próbáltam valahogy ignorálni az ingert, de sehogy se ment. És mivel ma teljes napot vagyok, nem szeretném egész nap rosszul érezni magamat, tartogatni, kénytelen voltam elmenni kakilni. Pedig idegen helyen kb. sose szoktam, csak most lehet a tegnapi sushizás is betett...


A lényeg hogy közben és utána is kellemetlenül éreztem magamat, mert a wc-ben az ablak, amit lehetne nyitni az egekben van, nem érem fel, pedig próbáltam még a folyamat megkezdése előtt kinyitni. Aztan pedig a bűz, ami a wc-ből kijőve emiatt a mosdóhelységben terjed...


És amilyen az én formám, pont akkor jött be egy férfi kolléga, mikor a kézmosó/tükör előtt voltam ezután...


Szóval ez csak egy kis sztoritelling volt, nem tudom másnál is van e koedukált wc vagy emiatt hasonló kellemetlenségek...



2023. jún. 2. 09:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk 1 darab, 1 fős WC van, ami egyben öltöző, orvosi, és régen a dohányzó is az volt. 🤷‍♀️
2023. jún. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk a régi irodában volt ez. Egy másik céggel együtt bérelték a nagy irodát, egy mosdó volt csak, ablak nélkül. Igaz összesen csak 6-an voltunk.


Hülyén hangzik, de közel volt a plaza,ha így jártam mint te, inkább kimentem oda wc-re.

Kellemetlen valóban.

2023. jún. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%

Egyetemen találkoztam ilyen megoldással. 15 ember esetén teljesen érthető.


Nem kellene ekkora ügyet csinálnod ebből.

2023. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%

#3 nem, ez elég nagy ügy. Mai világban ALAP kéne lennie egy tisztán tartott, és nemenként (férfi és nő, a crossover nem számít!) KÜLÖN helyiség és külön WC, legalább 2 / nemenként.


De ilyen ez a vadbalkán. Semmi előremutató dolog nincs itt ebben a posvány országban.

2023. jún. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%

#4: az a nagy ügy, hogy - feltételezem - nők szégyellnek nyilvános helyen a belüket üríteni.

És miért is kellene alapnak lennie?

2023. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
15%

hipermodern irodaház, tavaly adták át, okosépület stb


nincs nemenkénti WC. van egy előtér, és vannak fülkét. és csá. nincs ffi /női....



mellesleg kérdésem HA LENNE ffi /női WC akkor a genderfluid /non binaric hova is menne?

2023. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
#6 Hova hova... amije van oda.
2023. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
#4 a posvány balkáni dánoknál,svédeknél, norvégoknál,spanyoloknál sem ritkaság a koedukált slozi ;) tiszta középkor mindegyik :DDD
2023. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Női kollégák előtt kevésbé lett volna kínos?
2023. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%
De miert kellet raengedni a szarszagot a mosdohelyisegre? Becsukod a fülke ajtajat es annyi. Legtobb helyen ha a villanyt felkapcsolva hagyod a fülkeben, megy a szellőzes.
2023. jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!