Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez kamu szöveg amivel kiraktak...

Ez kamu szöveg amivel kiraktak a gyárból, ahol már hónapok óta alkalmi munkásként dolgoztam és a munkámmal elvileg elégedettek voltak, vagy őszinte?

Figyelt kérdés
Ma hirtelen kaptam üzenetet tőlük hogy többet nem mehetek így alkalmi munkásként, felvenni meg nem tudnak rendes munkásnak, és az indok az volt hogy a költségeik csökkentése miatt van ez, kevés a munka, de valahogy ennek semmi előjele nem volt, múlt hónapban volt egy csomó munka még
2023. jún. 5. 17:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg diákmunkások azok mehetnek, csak én nem
2023. jún. 5. 17:33
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak tőlük fogod megtudni itt nem hiszem, hogy bárki tudja miért küldtek el.
2023. jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi munkás egy évben 180 napot lehetsz, egy cégnél egy évben csak 90-et, egy hónapban 15 napot, tehát 6 hónap alatt el is fogy az egy cégnél eltölthető kereted. Sajna annyi a járulék, hogy hiába több a munka nem biztos, hogy anyagilag megéri neki állandósba foglalkoztatni.
2023. jún. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A diákok után nem kell járulékot fizetni, csak a szövetkezetnek valami minimálisat
2023. jún. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, éppen ez a lényege alkalmi munkások alkalmazásának: megy a bérük opexbe, aztán ha nem kellenek már, könnyen meg lehet szabadulni tőlük.
2023. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sóher tetvek, sajnálják a jutalékukat.
2023. jún. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!