Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbaidő alatt felmondanál,...

Próbaidő alatt felmondanál, vagy maradnál a cégnél, ha a betanítást senki nem akarja bevállalni, majd megalázóan, mások előtt meg szégyenítően kiosztanának hangosan káromkodva, hogy szarhoz se értesz, akkor minek vagy ott ?

Figyelt kérdés
2023. jún. 10. 16:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nincs senki előd aki betanítana, mert mindenki felmondott. A régi dolgozók meg a főnökkel egyetértésbe nem akarnak betanítani, majd magadtól rájössz hogyan kell pl. repülőgépet szerelni, vagy vezetni. Még én menjek pszihológushoz, mert nekem semmi se jó mondják, büdös a munka
2023. jún. 10. 17:00
 2/12 A kérdező kommentje:
Ember nagyon kellene a céghez, létszám hiány van. De az újak tanuljanak be maguktól az elvárás. Ha nem tanul be magától, elüldözik.
2023. jún. 10. 17:06
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Biztos hogy nem maradnék! Neked sem ajánlom.
2023. jún. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon gyorsan mondj fel, ha jót akarsz magadnak!
2023. jún. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

#1: „...A régi dolgozók meg a főnökkel egyetértésbe nem akarnak betanítani [...] létszám hiány van”


Zseniális HR menedzsment, de ehhez nyílván kell egy (vagy több) tulajdonos akik rábólintanak erre a módszerre :DDD

2023. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy maradnék, nem vagyok önkínzó. Ez már bántalmazás kategória.
2023. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Ha kell a pénz, akkor csak akkor mpndm fel, ha márvan új munkahelyed. Ha nem kell a pénz, akkor gondold át az utolsó napon legkésőbbb. Nagyon.
2023. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyen helyen, kínszenvedés volt. 6 hónap után vége lett, de más 6 hónap alatt azért már valamit tud én azt sem tudtam hol vagyok. Senki le se szarta hogy megmutassák mit csináljak, közben basztattak hogy semmit se tudok.


Menekülj onnan, azt tudom tanácsolom.

2023. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem mennék el.

Ha nem lennének legalább minimális szinten elégedettek a munkámmal, akkor felmondanának. Ha tehát nem mondanak fel, akkor akármit és akárhogyan mondanak nekem, valamennyire mégiscsak elégedettek velem. Ha a "vállalati kultúra" része a b...ogatás, akkor meg minek húzzam fel magam rajta?

Nekem bármit mondhatnak, faarccal végighallgatom, és arra gondolok, hogy a fizetésemért vagyok itt, a többi nem izgat.

2023. jún. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 dicséretes a lelkierőd
2023. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!