Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Büszke vagy-e a munkádra?

Büszke vagy-e a munkádra?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, ha nem miért?
2023. jún. 14. 13:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szempontból nem, hogy igazából a társadalom szempontjából teljesen haszontalan munkakör: nem építek vele semmilyen maradandó értéket, nem befolyásolom mások életét, nem mentek életeket. Mondjuk ez nem is volt sose célom, de szerintem ezek alapot adnak a büszkeségre :)

Olyan szempontból viszont igen, hogy jó vagyok benne, gyorsan tanulok, szinte bármit gyorsan és hatékonyan tudok kezelni és emellett szeretem is csinálni. Na nem annyira, hogy hobbiból ingyen csináljam, de azért szempont az, hogy vasárnap este nem vagyok rosszul attól, hogy másnap melóznom kell (volt ilyen munkám is).

2023. jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
Áhh, aktatologatás :D Le se szarom hogy jól csinálom e :D
2023. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Igen...erre végre igen.

A férjemmel építettük fel a céget. Az alapított az övé volt, én inkább háttérmunkákat folytatok de egyik sem működne a másik nélkül. Tavaly elértük a 200milliós árbevételt, úgyhogy igen, büszke vagyok a munkámra.

És boldog hogy ezt 34 évesen kimondhatom, sosem gondoltam volna.

2023. jún. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretem csinálni, és talán lehetek annyira álszerény, hogy elég jól is csinálom
2023. jún. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem dicsekvésnek, de a netto 50MFt-os árbevétel egyedül, nőként, saját céggel 28 évvel korábban, az ma kb. mennyinek felene meg?:D Csak érdekelne.

A kíváncsiságomat meg az előző hivalkodó komment hozta:)

2023. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
5+ Jah és akkor 31-32 éves illető nő 1-2 karonülő kisgyermekkel
2023. jún. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
17%
Jó, hát a neten mindenki azt hazudgál össze, amit akar XD
2023. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

7 Fent van az eredmény a net-en, elérhető:DD Hivatalosan:)


Számítottam erre a lépésre:D


Szóval ki is hazudgál?:DD

2023. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%

Akkor jöhet a link, meg a proof of origin is, hogy az te vagy.

(Egyébként pont az nem fog kiderülni, ami eredménnyé teszi, a körülmények, és hogy honnan hogyan sikerült odáig eljutni. Nem mindegy, hogy Tatabánya Mésztelepről sikerült egy nem prosti karrierrel befutni, vagy apu 500M vállalkozását sikerült 50M-re leszorítani :D)

2023. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Keresd meg, hiszen egy titkos rendőrnek a Készenlétiseknél alap, hogy tudjon keresni:DD Bár én eddig azt hittem, hogy "némileg" intelligensebbeket vesznek felé egy ilyen szakmára. Dehát, tévednem kellett sajnos:)
2023. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!