Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hová kell fordulnom, ha a...

Hová kell fordulnom, ha a munkahelyemen panaszom van az egyik emberrel szemben?

Figyelt kérdés

Nem konkrétan a munkáltatóra gondolok, mert az nem segít, és/vagy megbontja a szerződést.

Szeretnék valódi segítséget kérni és kapni, mielőtt agyonverem az illetőt. Köszönöm:)


2023. jún. 16. 16:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
29%
A "sóhivatalba" ahogy mondani szokás.
2023. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
38%
A közvetlen vezetődhöz, első körben.
2023. jún. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

"Nem konkrétan a munkáltatóra gondolok, mert az nem segít,"


Ezt a 2-esnek, az 1-es válasza pedig értéktelen.


Remélem lesz valaki, aki komolyan veszi a problémáimat.

2023. jún. 16. 19:15
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, akkor kérlek fogalmazd meg részletesebben a problémádat. Ahol én eddig dolgoztam, ott a közvetlen vezetőm főnöke az igazgató volt, vagy még több főnök. Nem tudom, hogy hol dolgozol, mi a beosztásod, a problémásnak mondott embernek mi a beosztása, kinek ki a főnöke, így lehetetlen valóban hasznos választ adni. A panasz jellegét sem ismertetted, így akár a rendőrségre is mehetsz ha szexuális zaklatás vagy egyéb bűncselekmény áldozata vagy. Kontextus hiányában csak találgatni tudunk.
2023. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%

Komolytalan a kérdés.


Mit vársz hogy van valami óvónéni aki foglalkozni fog a kicsinyes nyűgöddel?

2023. jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

5-ös komolytalan, ment a lepontozás.


4-esnek azt mondhatom, hogy nem fogom itt kiteríteni a dolgokat. Én egy Magyarországi segítséget, vagy egy Europai intézményt, bíroságot keresek. Nem szexuális zaklatás.

2023. jún. 16. 19:36
 7/32 anonim ***** válasza:
79%

Akkor mégis miféle választ vársz tőlünk, hogyha annyi értelem sem szorult beléd, hogy értelmesen megfogalmazz egy kérdést külön kérésre is? Jósoljam meg a kontextust teafilterből? Akkor én is felteszek neked egy ilyet: x=4 akkor mennyi az y? Na, itt lett vége a segítőkészségemnek irántad. Tegyél így:


[link]

[link]

2023. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
76%

A kérdező vagy troll, vagy flúgos.


Az ő szavát idézve "komolytalan".

2023. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
6%
Az illető meg majd jól megkésel vagy te mész a dutyiba etikátlan viselkedésért. Mondj fel vagy nyeld le a dolgot vagy békülj ki. Ez a 3 opció létezik.
2023. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a semmit. Ezért tartotok ott ahol tartotok.
2023. jún. 17. 07:24
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!