Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Előfordult már nálatok a...

Előfordult már nálatok a munkahelyen mérgezés?

Figyelt kérdés
Vagy valaki bármilyen más formában hozzányúlt az ételetekhez, esetleg kevert bele valamit (ondó, menzesz stb.)?

2023. jún. 21. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Röviden?

Te nem vagy normális!

2023. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Lilluci27 ***** válasza:
91%
nem
2023. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

#1-el kell egyet értenem.

Bár azt kifejthetnéd, hogy úgy egyébiránt a mérgezést leszámítva, és eltekintve attól, hogy ki az a hülye, akinek ilyesmi eszébe jut, honnan lehetne mégis felismerni?

2023. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Múltkor fél csapat ételmérgezést kapott az akciós pizzától.
2023. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4 Az sem lehetett kellemes, de én szándékos mérgezésre gondoltam.


Volt már rá példa, hogy valaki ólom-acetátot adagolt a kollégáinak, abból haláleset is lett, egy másik férfi pedig ondót etetett a kolléganőivel.

2023. jún. 21. 20:05
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Ahol anno dolgoztam egy gyár , ott volt egy olyan eset hogy az egyik ráérős dolgozó egy nagyon patkány fickó akinek mindent szabadott , a kedves kollégájának hashajtot rakott a vizebe. Én akkor már nem dolgoztam ott .
2023. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Táborban a srácok hashajtót kevertek üdítőbe, és azzal kínálgattak mindenkit. Az egyik áldozatról kiderült hamar, hogy allergiás rá, rohantak vele az orvoshoz, aki írt fel gyógyszert, de közben hívták a szüleit is, és időben kiderült, hogy arra is allergiás.

A doktornő finoman jelezte a fiúknak, hogy még egy ilyen húzás, és megtapasztaltatja velük,hogy mennyire kellemes a gyomormosás.

2023. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
60%
Szia, írj légyszi privátba. Nekem is hasonló félelmeim vannak.
2023. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam egy olyan idősotthonban, ahol nagyon sok lusta dolgozó volt. (Csak 3 hetet.) Becsületesen láttam el az időseket, na ez nem tetszett nekik, a főnövér is rámszólt, hogyaszongya ne kényeztessem a lakókat, mert elvárás lesz! Tudniillik feléjük is. A "kényeztetés" a másutt is megszokott kedves, jó modor és pl. az volt, hogy 4× is megitattam egy nagyon elesett nénit, aki már beszélni se tudott. Vagy ágy alá másztam egy olvasószemüvegért. Szóval (más idősotthonban is szokásos) tök normális dolgokat csináltam, hisz ez a munkám.

Na itt, lustáéknál volt egy pici konyha, ahol (folyton)kávéztak, és a kesztyűket is ott tartották. Bementem kesztyűért, rámszóltak, hogy pihenjek meg, már ki is töltötték a kávémat. Mondom nahh, csak van bennük irántam kedvesség. Lényeg az hozzá hogy hazafele a buszmegállóban majdnem elaludtam. Hát ilyen rosszul bírom a munkát? Aztán megint és megint, de nem minden nap. Háromszor fordult elő. Kiléptem, mert kiutáltak onnan, mindenkit rám akartak hagyni. Hónapokkal később esett le, hogy valamit a kávémba keverhettek. Ez nem könnyű munka, de ennyire nem lehet ebbe a munkába belefaradni, hogy elalszol a buszmegállóban. Előző isősotthonban sem. És végeztem anno nehezebb fizikai munkát, az után sem aludtam majdnem el, a 12 órás műszak után. Ez pedig csak 8 órás volt. Szóval igen, tettek valamit a kávémba, de nem tudom, mi lehetett. De volt nekik ilyen szedatumuk pusmogtak róla hogy X néninek koktél kell... azt gondoltam akkor, az a spéci gyógyszere. Aztán esett le, hogy X néni hol balhés volt, hol átaludta a napot... A gyógyszereket is ott tárolták. Szmét banda volt.

2023. aug. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez veszélyeztetés, simán feljelentést lehet tenni, ha ilyen történik.

Én alapból elég paranoiás vagyok és tudom, hogy sok a suttyó, szóval nem hagyom a kajám szem előtt. Ha közös hütőben van, mindig valami zacsiba is be van az ételhordó csomagolva és olyan speckón bekötve, hogy csak úgy lehet kibontani, ha széttépik, akkor meg látnám, hogy piszkálták. Bármi más kaját is ha viszek, az boltilag csomagolt, vagy én csomagolom, de ha hozzányúlnának az is látszana. Ami meg maradék, azt ki szoktam dobni. Kavézni nem szoktam.

2023. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!