Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van ez a nagyon rossz...

Miért van ez a nagyon rossz közérzet a munka előtt? Borzasztóan érzem magam és rendesen félek, remegek!

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, tavaly végeztem ilyenkor sulival és azóta próbáltam elhelyezkedni, de nem tudtam. Most nyárra találtam egy gyárat, ahol alkalmi munkásként járok,amíg vissza nem megyek szeptemberben suliba szakmára.


Voltam már diákmunkákon, soha nem volt semmi bajom még akkor sem, ha nagyon húzósak voltak a munkahelyek de most...


Múlt hónapban voltam pár napot de már az első nap rettegve mentem be a gyárba. Nem tudtam munka előtt aludni, síró rohamok jöttek rám, szorongás. Nem is mentem sokat,mert annyit nem hívtak de minden egyes nap így telt, hogy sírógörcsök munka előtt, átsírt és átszorongott éjszakák, abban a pillanatban, hogy behívtak már borzasztóan éreztem magam. Sosem volt munka undorom mellesleg, szeretem ha nem csak itthon ülök hanem dolgozok. Elég pörgős,húzós volt a munka, mégis mikor tudtam,hogy nem is olyan rossz ott lenni akkor is egyszerűen borzalmasan éreztem magam, ismét ment előlröl minden. Mikor belépek munkába kb megszűnik ez mert akkor fogom fel vagy nem is tudom, hogy nem is olyan vészes ott lenni. Végére durván bántak velem mielőtt eljöttem, de előtte semmi nem adott volna okot arra hogy igy erezzek.


Most hívtak egy másik gyárba és ahogy egyre közelebb kerülök a holnap reggeli induláshoz úgy érzem magam egyre borzalmasabbul. Sírhatnékom van, gyomorgörcsöm, remegek a pániktól és nagyon félek mi lesz velem reggelig. Szerintetek mi miatt lehet ez? A gyáraktól félek vagy mi? Elotte sehol nem volt akárhova mentem.. Csak remélem, hogy a szükséges 20 napomat letudom dolgozni szeptemberig,mert az kell.. De valóságos pokolnak tűnik így előre.



2023. jún. 23. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Félelem az ismeretlentől, esetleg félsz a gyárról halott negatív hatású előítéleteid beigazolódásától. Szorongás. Vegyél valami nyugtatót, Pl Valeriana relax az jó, bevehetsz előtte mielőtt mész. A sport csökkenti a szorongást. Vagy ha nagyon nem változik menj máshová dolgozni.
2023. jún. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Végül tegnap műszak előtt leléptem a munkahelyről a pánikolásom miatt és ezzel befejeztem a gyárazást.
2023. jún. 25. 12:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!