Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok az olyan főnökrő...

Mit gondoltok az olyan főnökről, felettesről, aki tapsolva sürgeti a dolgozókat?

Figyelt kérdés

Engem eléggé irritálnak az ilyenek. Önmagában véve már az is, amikor elkezd hőzöngeni azon, hogy valaki pár másodpercre megáll. Meg pattog, hogy "Gyerünk, a szentségit, iparkodjatok már, egy-kettő, tempó!". De amikor még tapsol is mellé, az a végsőkig fel tud cseszni. Nem értem, miért hiszi, hogy majd ettől fog jobban menni a munka.

Ti hogy vagytok az ilyenekkel?



2023. jún. 26. 10:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
A tapsolást azt én is gyűlölöm, legszívesebben pofán rúgnam az ilyeneket mert iszonyat tiszteletlen. Az még oké lehet ha hajt, mert sietni kell, de ha ennyire sietni kell akkor ő is beállhatna és egyből nrm lenne szabad keze a tapsolásra.
2023. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Mitugrász majom. Ilyennél sem dolgoznék.
2023. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1: Meg ha ez okoz neki kielégülést, akkor miért nem ment inkább testneveléstanárnak vagy kiképzőtisztnek?
2023. jún. 26. 10:30
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy szídni lehet itt, de ettől még változni nem fog semmi, csak magunkat hergeljük vele. Lehet normálisan meg kellene jegyezni neki, hogy tiszteljen meg titeket azzal, hogy nem tapsolgat mellé. Hátha..
2023. jún. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Lehetne jelezni az ilyennek, hogy nem színházban meg cirkuszban vagyunk, hanem munkahelyen...
2023. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
4-5: Az ritka eset, hogy ilyenkor magukba néznek, és változtatnak a temperamentumukon. Inkább az a jellemző, hogy azt felelik, hogy majd nem tapsolnak, ha nem adnak rá okot. Ha a g*ciládább fajta, akkor esetleg még azt is hozzáteszi, hogy ha még sokáig ott akarsz dolgozni, akkor a legjobban teszed, ha nem feleselsz többet.
2023. jún. 26. 10:41
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Talán, ha az egójára hatsz és úgy fogalmazod meg a mondanivalód, hogy szarul jöjjön ki belőle és kényelmetlenül érezze magát azáltal, hogy nem fejezi be, akkor nagyobb esélye van a dolognak.
2023. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a tapsikoló kezeit hasznosítva beállhatna enyhíteni az általa szervezett időzavart a beosztottjai közé.
2023. jún. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
98%
Visszatapsolnék neki.
2023. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
21%
Én nem rabszolga vagyok, nem érint ilyesmi.
2023. jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!