Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha 2 nap alatt nem tudtam...

Ha 2 nap alatt nem tudtam beilleszkedni egy csapatba akik évek óta együtt vannak, már nem is fogok tudni?

Figyelt kérdés

2x voltam veluk 12 oran at.

A munka nehez, nagyon figyelnem kell. Ok egyutt vannak mind evek ota, ugyanazon a par negyzetmereten en 2 napja vagyok ott, de nem tudtam beilleszkedni. Ok egesz nap nevetnek, viccelodnek de én nem tudok még. Egyelore ugy erzem nem illek kozejuk, nincs is velem egyidos ember csak idosebbek.

Nem szeretnek emiatt leszamolni, de ha kifognak kozositeni az nem lesz egy kellemes erzes es mar igy is kikozositve erzem magam. Szunetben is egyedul vagyok ok meg egyutt, nem hivnak engem, kovetni meg nem fogom oket ha nem akarnak velem lenni.

24N


2023. júl. 3. 09:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit kellene tennem hogy befogadjanak mert tenyleg ugy erzem nem illek oda..ok ugyanolyanok mind
2023. júl. 3. 09:34
 2/14 anonim ***** válasza:

Miben mások, mint te? A korukon kívül?


Amúgy meg nem feltétlenül csapatként kell őket kezelni. Legyél mindenkivel kedves, udvarias, egyenként válts velük pár szót. Kérdezz! Ha a munkával kapcsolatban nincs mit kérdezni, akkor azt, hogy ő mióta van ott, például. Kérdezz rá, hogy jól csinálod-e, vagy tudsz valamin javítani! Ha nem vagytok sokan, akkor vihetsz be egy kis sütit, például. Amikor kimennek szünetre, akkor nyugodtan menj oda, és kérdezd meg, hogy leülhetsz-e, velük tarthatsz-e szünetben. Ne várd, hogy ők fognak neked udvarolni. De ha azt látod, hogy nem szívesen fogadnak, akkor négyszemközt meg tudsz kérdezni egy-két normálisabbat, hogy mondja el őszintén, hogy mit csinálsz rosszul, miért nem kedvelnek. Nyugodtan tedd hozzá, hogy szeretnél beilleszkedni, szeretnél csapattag lenni.

Adj időt, minimum egy hónapot, vagy többet is. Addig a munkáról is el tudod dönteni, hogy tetszik-e egyáltalán. Aztán ha nem, akkor egy hónap múlva is fel tudsz mondani, nem vesztett semmit. Addig meg legyél kicsit türelmesebb!

2023. júl. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2 nap az semmi. Nekem volt olyan munkatársam, akivel fél év, egy év után barátkoztunk össze.
2023. júl. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Ezért nem jó 20-25 évesen öregek közé bekerülni. Te nekik a gyerek dolgozó vagy, és lehet tartósan így is kezelnek majd. Rádlőcsölhetik a munka nehezét, mondván, te fiatal vagy, nem lehetsz fáradt. Én is átéltem ezt.

Nincs esetleg más részleg, ahol több korodbeli dolgozik, és át tudnád oda kérni magad?

2023. júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Fiatal lany csak en vagyok, nem tudom hogy at tudnam e keretni magam mashova..lehet hogy mashol még rosszabb lenne. Nagyon rossz helyen dolgozok, nem a jo emberekrol hires
2023. júl. 3. 10:25
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Munka közben figyelj a munkádra. Ha nehéz, és kezdő vagy, akkor neked nem is biztos, hogy közben jó lenne nevetgélni, beszélgetni.

Legyél nyitottabb. Kérdezz tőlük valamit. Szünetben nyugodtan menj oda.

Nekem jó tapasztalatom van az idősebb kollégákkal. Velem mindig olyan "anyáskodóak" voltak.

2023. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Várd ki az első pár hetet, egy hónapot...

Ismertem hasonló helyzetben lévő embert, az idő megoldotta.

2023. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
A vérbeli gyári munkás ősasszonyok ilyenek.Ha az első napokban nem nyitottak feléd, akkor már szerintem nem is fognak. Átéltem már ugyanezt,de az ellenkezőjét is. jól megszokott, idősebb társaság de kedvesen állt hozzám a nagyrészük.
2023. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Keress másik munkahelyet, nem kell szenvedned. Nem látjuk a jövőt, de te magad írtad, hogy ezen a helyen nincsenek jó emberek. Elvesztegetett idő több hónapig várni felmondás előtt. Lesz olyan, ahol nem fogod ennyire rosszul érezni magad.
2023. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem tudnek masik munkat talalni sajnos
2023. júl. 3. 13:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!