Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Polgármesteri hivatalba...

Polgármesteri hivatalba milyen diákmunkát lehet csinálni?

Figyelt kérdés

2023. júl. 5. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom ki küldenek lenyírni a füvet meg ilyenek. Titkárnőnek papír munkában segíteni ha nem vagy teljesen tompa. De nyílván nem te fogod elvégezni a polgármester feladatait :D
2023. júl. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk ma 2 diák csaj kipucolta a wc-ket, másik 2 srác meg udvart takarított. :D
2023. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fehér borítékokora pecsételnek, azt hogy feladó az önkori.

AZ ebösszeírásban is tudnak amúgy segíteni, meg az esküvőkre berendezni a házasságkötő termet, bevonuló zenét elindítani, önkormányzati rendezvényeken székeket pakolni, cipekedni, stb.

2023. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
92%
Minket amikor én voltam 2 éve, kiküldtek füvet nyírni, temetőt rendbe rakni, szórólapozni, szemetet szedni, udvart takarítani, közterületet gazolni, stb kb. minden egyéb alja munkára. Szóval nem egy álommeló:) és mellé még a fizu is szar, szóval ha tudsz inkább csinálj mást szerintem
2023. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!