Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kalaozokat gyakran megtámadj...

A kalaozokat gyakran megtámadják megkéselik megverik csakmert a munkájokat végzik mennyire veszélyes foglalkozás?

Figyelt kérdés

2023. júl. 16. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
A helyesírásod veszélyesebb!
2023. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Sokan nyomulnak erre a munkakörre - tehát nem kell aggódni, hogy csak úgy elfogynak és hiányérzeted lesz emiatt!
2023. júl. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem vannak, akik több évtizede dolgoznak kalauzként, és még élnek.

Természetesen ki lehet téve az ember ilyen és hasonló helyzeteknek, különösen 2015 környékén a migránsáradat miatt... Viszont azt sem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy melyik szakaszon dolgozik az ember. Nem tudom, hogy te fogod-e tudni megválasztani ezt vagy nem.

Például Vácról Balassagyarmatra van egy piros gőzös? járat. Korántsem annyi ember utazik rajta, mint a nagyvárosokban látni. Kis városokat, falvakat érint a vonat. Hangulatos. Ilyen környéken sokkal kisebb az esélye veszélyes konfliktusoknak.

De ne a gyakorikerdesek.hu oldalon keress erre választ, hanem azoktól, akik ezt a munkát végzik. Például facebook-on keress olyan szavakkal csoportokat, amilyen szavakat kulcsszavaknak megadtál.

(Lehet, hogy videók, dokumentumfilmek is vannak róla. Én régebben vonatvezető akartam lenni és néztem néhány dokumentumfilm jellegű beszámolókat, de a félelmeim eltérítettek efelől. Azóta pedig más miatt nem akarok vonatvezető lenni.)


A helyesírásodon pedig rohamosan igyekezz javítani, különben nem sokan fognak szóba (vagy írásba) állni veled! Vagy neked teljesen érthető a kérdés? Kiírás előtt azért olvasd át és javíts, ha szükséges!

2023. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

A kalózokat tényleg sokan támadják, időnként még katonákkal is szembe kell nézniük.

DE a helyesírásuk ha ilyen rossz lenne, már nem élnének.

Ja, és elmondanád, hogy ezt miért pont a tudományokban kérdezted?

2023. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Jézusom, ne rettegj már ennyire. Ha így fosol, egyszerűen ne legyél "kalaoz", meg bussssofőr se, mint a másik kérdésedben.
2023. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Mi van a koalákkal?
2023. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Menj marhabordzsekiben,az ellenall a kesszurasnak.
2023. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
7-es! A vasút a marhákat szállítja, nem alkalmazza!!
2023. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%

Ezen a bolygón élni veszélyes. Sose értettem azokat, akik nem lettek egy minimális szintű mesterei egy harcművészetnek vagy legalább küzdő sportnak. Volt egy régi barátom, aki sose szeretett semmijen sportot se. Még ő is el ment másfél évig boxolni, csak hogy jelen tudjon lenni a helyzetben ha lesz.


Az embereknek kevés a tudatosságuk, tudásuk, és félelemérzetük.

2023. júl. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom de a Dzsek Szperó is él még pedig ő volt a fő kalaóz
2023. júl. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!