Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kollègàitok is àskàlòdnak?...

A kollègàitok is àskàlòdnak? Több kollègàval vagyok összezàrva az irodában. Egy irodàban. Egymàs mellett ülünk. A többsèg jòfej. Nèhàny alàzgat. Nàlatok is pletykàlnak? Figyelik, besùgjàk egymàst? Hogy kezelitek, hogy bìrjàtok?

Figyelt kérdés

2023. júl. 21. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze ez teljesen normális, hatványozottan érvényesül azon esetben, amikor sok a nő.
2023. júl. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol ez megy.
2023. júl. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#1 Nehogy azt hidd.Férjem munkahelyén csak férfiak dolgoznak, ott ugyanez megy, elmondása szerint.


Az én munkahelyemen női többség van, mégsincs az a szar légkör, rosszindulat, mint ami a férjem munkahelyén.Ez csak attól függ, kinek mekkora szerencséje van.

Ahol többen dolgoznak, ott mindenhol van pletyka, klikkesedés.

2023. júl. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A baj az, ha van nehany rendes kollega es van egy igazan rohadek f*sz aki beszologat mindenkinek ugy hogy legszivesebben pofan b*sznam hogy a feje lerepulne

Na az ilyen miatt utalok bejarni dolgozni

2023. júl. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Természetesen!


Kijelentettem: Bruttó 300.000 + műszakpótlék + 34.000 cafeteria, munkaszerződésben (holnap 06-14 óráig) 640 darab késztermék!

Az ilyen plusz ingyen baromságok nem érdekelnek! Nem kapok érte pénzt! Fizetsz nekem azért, hogy a hülyeségeidet hallgassam? Nem! Erről van szó!

2023. júl. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kösz a véleményeket. Tanácsokat. A kollégáim többsége jó fej, segítőkészek, a nők is. Csak sajnos vannak bántó sértő megjegyzések. Is. Más kérdés, hogy én is sokat hibázom.


Vidéki cég, hivatal. Mindenki ismer mindenkit.

2023. júl. 24. 09:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is hivatalban dolgozom, előtte multinál voltam, katasztrófa, ami megy ilyen téren. Pont ezek miatt szeretném, ha a legközelebbi munkám home office lenne, mert ez lelkileg számomra megterhelő. Pedig én azt hittem, viszonylag vastag bőr van a képemen, iskolában, egyetemen nem kezdtek ki a beszólások, de óvoda-szint, ami a mai munkahelyeken megy.
2023. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az előző munkahelyemen (rendőrség) tapasztaltam ezt. Mivel irodán voltam, így számtalan nő vett körbe. Mindenki mindent tudni akart a másikról, ne tudd meg hány "öribarit" láttam, akik mindent megosztottak egymással majd amikor összevesztek ment a sárdobálás és annak a kifecsegése, amit bizalmasan elmondott neki a másik. Ez ilyen. Toxikus volt nagyon, le is vagyok döbbenve hogy a jelenlegi helyen, ugyanúgy sok nő között nincs ilyen. Beszélgetünk, ebédelünk együtt, de senkit sem érdekel más magánélete. Bemegyünk, megcsináljuk a munkát, hazamegyünk.
2023. aug. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!