Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kötekedő kioktatò női főnököt...

Kötekedő kioktatò női főnököt hogy kezeljem? Egykorú. Okoskodò. Minden munkàt elvesz előlem. Kritizàl ès hülyènek àllìt be.

Figyelt kérdés

2023. júl. 22. 00:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Csípd fel, dugd meg.
2023. júl. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Nyald ki a púzóját.
2023. júl. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Te nő vagy pasi vagy?
2023. júl. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Végezd jobban a munkád.
2023. júl. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Attól még hogy felettes megbeszélheted vele diszkréten hogy zavar a viselkedése és jogod van emberi körülmények között emberi bánásmódban lenni, hatékonyabb úgy a munkád stb
2023. júl. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
ja, zavar, hogy egy nő többre vitte, mint te
2023. júl. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Talpraesettebbnek kellene lenned. Mi nem tudunk segíteni azon, hogy egy határ szerencsétlenség vagy.
2023. júl. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Én sajnos egy szintén beosztott kolléganőmet nem tudtam meggyőzni arról, hogy helytelenül viszonyul hozzám.


Hamar fel kellett mondanom, mert a főnökséget nem tudtam rávezetni arra, hogy ilyen légkörben lehetetlen normálisan teljesítenem.


Semmilyen eszközöm nem volt ahhoz, hogy megtörjem az ellenségességet.

2023. júl. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha nő vagy, hívd ki egy kick-box meccsre. Ha pasi, akkor légy a lábtartója.
2023. júl. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mérgező főnöktől csak menekülni lehet. Ismerek olyat, aki szembeszállt, és nyert végül, a főnököt kirúgták, de ráment az illető egészsége. Szerintem nem éri meg. Majd a kilépő interjún jelezd. Vagy ha nagyon bátor vagy, akkor a főnököd főnöke felé jelezd most. De akkor még jobban ki fog készíteni a főnököd. Ezért szerintem előbb keress másik állast majd utolsó napodon jelezd a főnököd főnöke és a HR felé. Akár egy e-mailben, ha máshogy nem megy. Én nem mennék tönkre egy állásért csak azért mondom.
2023. júl. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!