Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aludtál már el munka napon????

Aludtál már el munka napon????

Figyelt kérdés
Azért ihletett meg a kérdés, mert 15 éve dolgozom a munka helyemen és még SOHA nem aludtam el. Nem vagyok a szundi típus rögtön ki pattanok az ágyból de ma sikerült úgy felkelni, hogy egyáltalán nem emlékszem arra hogy csörgött volna az óra pedig 2 órám is be van állítva. Telefonáltam a főnöknek, hogy írjon szabit bár csak 1 órát késtem volna de úgy voltam vele már mindegy. Most meg még mindig nem térek magamhoz ez, hogy történhetett meg velem és már előre félek, mert holnap is délelőttös leszek és korán kelek.

2023. júl. 29. 09:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1x igen. Nem sokat, csak olyan 45 percet késtem, nem volt egy óra, arra emlékszem.

Szerintem 1x,2x belefér az ember életében, nem gépek vagyunk. Csak rendszeres ne legyen.

2023. júl. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A munkahelyem első hetén aludtam el. Este 6-kor kezdődött a műszak, én meg délután még aludtam egy pár órát. Kicsit többet, mint kellett volna :D
2023. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen sokszor, és még munkahelyen is többször. 😂
2023. júl. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Én is van hogy egy húzósabb periódus után kimerülök, és olyankor nehéz korán kelni és hajnalban bemenni. De nekem egyrészt mindegy, mivel kötetlen beosztásban vagyok (még csak a törzsidőt sem kell nézzem, illetve akkor írhatok ki ho-t amikor szeretnék), másrészt én általában hajnali 6- fél 7 körül már bent szoktam lenni, estig, amikor elvileg 7:30től 4ig dolgozok (a kötetlen beosztás miatt csak elvileg). Szóval, igyelni nem hiszem hogy kéne, jóval többet melózok átlagban mint 8 óra
2023. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nemrég jártam ugyanígy, nekem rengeteg ébresztőm van de fel szoktam kelni rendesen. Nem vettem észre mennyire kifáradtam, amíg egy nap átaludtam mindet. Baj nem lett, máskor mindig időben vagyok.
2023. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!