Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A női főnökök általában...

A női főnökök általában valóban rosszabbak, szemetebbek a beosztottjaikkal vagy csak nekem vannak rossz tapasztalataim?

Figyelt kérdés
2023. júl. 29. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem nemfüggő.
2023. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem nemfüggő, a férfiak között is ugyanannyi büdös paraszt van. Viszont az én tapasztalatom az, hogy a férfiak jellemzően nem tudják elviselni, ha egy nő a főnökük. A nők nem válogatnak, ha egy főnök jó, együtt dolgoznak vele. Viszont a férfiaknál örökösen megy a kakaskodás, nem tűrik el, hogy egy nő irányítsa őket, akkor sem, ha egyébként semmi baj nincs vele.
2023. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem volt női főnököm, (én F) és tök kedves volt, korrekt és tárgyilagos. És volt ffi főnököm is akkora ordas paraszt, hogy le is koccoltam onnan.
2023. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Az előző munkahelyemen volt életem legrosszabb főnöke, a mostani életem legjobb főnöke. Mind a kettő nő.


Nem nemfuggő ez egyáltalán.

2023. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Mindig is utáltam a női főnököket. Pitiáner, kisstílű szempontjaik vannak. A hiúság, a bosszúállás volt jellemző mindegyikre.

Nem voltak egyenesek, lényegre törők. Volt, amelyik hisztériás volt. Ha dúltak a hormonjaik, nem lehetett velük korrekten intézni dolgokat.

Mentsen Isten.

2023. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
A nőkkel szemben másak az elvárásaid, így ha ugyanúgy viselkednek, ahogy egy számodra normális férfi, az már negatív a szemedben.
2023. júl. 30. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

Nekem eddig női felettesekkel csak bajom volt. Hisztérikusak, befolyásolják őket az érzelmeik a döntéseikben és részrehajlóak voltak. A férfi felettesekkel pedig sosem volt semmi bajom, mind jófej volt. Most is férfi főnököm van.

Nő vagyok.

2023. júl. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7-es: Ezek sztereotípiák. Nekem is voltak főnökeim mindkét nemből, nem mondanám, hogy rosszabbak a nők. Férfi főnök is lehet nagyon rosszindulatú és érzelemvezérelt.
2023. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8: nem írtam azt, hogy az összeset ilyennek tartom. A tapasztalataimat írtam le. Olvasd el kérlek még egyszer a hozzászólásomat.
2023. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Nekem volt férfi meg nő főnököm is (2-2 arányban), egyik sem volt szemét vagy gyökér, a 2 férfiből mondjuk az egyik nem volt való vezetőnek, annak ellenére, hogy óriási szakmai tudása volt, de nagyon nehéz természete volt, emiatt óriási volt a fluktuáció, mert senkivel nem jött ki, minden feladatot halogatott, nem haladtunk ötről a hatra.

A 2 nőből az, aki szerintem nem annyira határozott vezető, igazából akkor lett előléptetve, lehet hogy még csak zöldfülű volt ahhoz a pozihoz, a másikkal viszont nagyon-nagyon szerettem dolgozni, messze kimagaslott az összes főnököm közül azzal, hogy mennyire precíz, megbízható, emberi, és szakmailag is kimagasló volt.

De ilyen direkt áskálódás vagy gyökérkedés senkinél nem volt, sőt, még kollégák részéről sem (zömével nőkkel dolgoztam világ életemben).

2023. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!