Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tinálatok volt már verekedés...

Tinálatok volt már verekedés a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Tehát hogy két dolgozó összekülönbözött, és verekedés lett belőle. Láttatok már ilyet? Vagy esetleg részesei voltatok? Akár a mostani, akár egy korábbi munkahelyeteken.

Kommentet természetesen azoktól várok, akik már láttak vagy tapasztaltak ilyet.



2023. júl. 30. 10:58
A kérdező szavazást indított:
Nem, még soha nem volt, se a mostani, se a korábbi munkahelyeimen.
Igen, kommentben elmesélem, hogy történt.
19 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

Igen, volt.

Szokásos forgatókönyv.

Piálás ész nélkül. Lealjasodott állapotban mindenki okosabb és erősebb lett a másiknál.

Részleteket azért nincs értelme írni, mert egy kavicsos is összevesztek volna a saját, szájuk szélén folyó nyálukban öklendező disznók.

Megütötték egymást, majd mindkettőt leütötte egy jozanabb fickó, így lett vége a balhénak. Pontosabban kirugással lett vége. A leghangosabb kötözködő már aznap éjjel nem aludhatott a szálláson. Úgy részegen éjjel ki lett b..va az utcára. Nem jöhetett vissza ezután.

2023. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Kultúrált helyeken dolgozom értelmes emberekkel
2023. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

1: Na igen. Munkásszállásra ezért nem mennék soha. Meg ott ugye lopkodják is egymás dolgait.


2: Még jó, hogy írom, hogy csak azok kommenteljenek, akik már láttak vagy tapasztaltak ilyet.

2023. júl. 30. 11:22
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Egyszer a munkatársammal összevesztünk, mert az anyukámat emlegette, akit nagyon szerettem, emellett sértő dolgokat mondott nagyon, akkor a vérnyomásom magas volt, viszont azóta jó kapcsolatot ápolunk. Azt tudni kell, hogy nálunk a toxikus légkör az alap, ha van összetűzés, akkor az alkalmazott a hibás, hiába nem ő szabja meg a feltételeket és motivációt a munkához.
2023. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Volt már rá példa. Csapatépítőkön gyakori a kakaskodás, elrepül egy-két maflás, de egyszer munkahelyen belül is sikerült összeverekednie két kollégának az egyikük barátnőjén.
2023. júl. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
5: Milyen jellegű munkahely? És mi lett a következménye?
2023. júl. 30. 12:38
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Nő vagyok és egy helyen dolgoztam az exemmel. Munka közben hozott fel olyan dolgokat amiket otthon kellett volna megbeszélnünk, így ezen összevesztünk. A vége az lett hogy reflexből kapott tőlem egy jókora pofont.
2023. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Én nem tapasztaltam ilyet. Olyat mesélt nekem volt főnököm, hogy munkahelyen kívül, egy házibuliban az egyik kolléga a másiknak vágott egy ruhafogast részegen, amiért bepróbálkozott annál a nőnél, akit ő nézett ki...
2023. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Év végi vállalati vacsora,vendéget is lehetet hivni. Egyik munkatársunk jól be volt állitva,nekiment két kollégának meg a főnöknek aki csititani akarta! Lefogtuk kivezettük,hétfőn reggel az igazgató személyesen kereste meg az illetőt. Közölte vele,hogy mivel vállalati rendezvény volt ráadásul rengeteg vendég,is volt mindenki meg volt lepődve,hogy mi ez a botrány ezért azonnali hatállyal felmondanak neki! Az ipse fel volt háborodva,hogy otkint történt nem a munkahelyen ezért biróságra megy! Mondták neki menjen nyugodtan lessz ami lessz a történtek után itt soha többet nem fog dolgozni. Persze nem lett birósági peből semmi!
2023. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt. Egy elég nagy irodaházban vagyunk, karácsonykor amikor bent volt a buli az irodában. Én hamar eljöttem de mondták, H még a rendőrség is kint volt. Az egyik el is ment máshová dolgozni utána közvetlenül. Ott kellett ülni az igazgatónál megbeszélni , hogy mégis mi a fene volt ez . Egyik nem igazán bírta az alkoholt. Annyira verekedtek, hogy vezető kolléganő is kapott egy öklöst amikor próbálta őket szétválasztani.
2023. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!