Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Németország tényleg ennyire...

Németország tényleg ennyire felkapott munka ügyileg ?

Figyelt kérdés

Mert úgy hallottam sokan járnak oda dolgozni mitől ennyire jó ott dolgozni?

Sokat fizet igényes munkáért cserébe?


2023. júl. 31. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Ott munkaerőhiány van és jól lehet keresni itthon meg munkanélküliség és rabszolga tartás. Szerinted?
2023. júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja értem
2023. júl. 31. 19:05
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
1: Magyarországon se munkanélküliség se rabszolga tartás nincs.
2023. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Szaktudással kapcsolattal szerencsével, már túljelentkezés van kb 6 éve . Sok tróger munkaközvetitő hajcsár / csaló ráállt a témára . Nyelvtudással keresett szakma hivatás veri a jó szintet, segedmeló gyenge fizu fos munkásszalló olcsó bérház pont ellenkezőleg .
2023. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig még takarítani is jobban megéri kijárni. Jómagam is ezt csinálom. Két dolog: magyarokat elkerülni mint előttem írták és nem árt ha legalább egy kicsit tud az ember németül de angollal is el lehet lenni. Nincs túl jelentkezés ahol én vagyok ott is alig találnak embert.
2023. júl. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm Hollandiában dolgozik. Azt mondja nagyon könnyű ott munkát találni és elég jól meg is fizetik. Csak számolni kell a túlzsúfoltsággal, valamint a sokféle nemzetiségű bűnöző alkatú emberrel, akik pl a börtön elől menekülnek oda.
2023. júl. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem semmi.
2023. júl. 31. 20:01
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri kijönni, ha normális munkát végzel, és jó helyen vagy. De pl akik gyárban vannak, meg húsiparban, munkásszállón, az szerintem szenvedés, hiába keresnek 2000 akár 2500 eurót, a húst lehajtsák róluk, a borzasztó munkásszállóról nem is beszélve. Szóval tényleg úgy éri meg kijönni, ha normális munkát végez az ember.
2023. júl. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Azokról itthon is lehajtsák a húst. Ott legalább látnak is pénzt érte.
2023. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Fél ment ki a tesóm, informatikus, ő lebeszélt munkahelyre ment ki.

A felesége itthon tanárnő volt, és ő is kapott kint állást rögtön, igaz, most még napköziztet, de nagyon jól meg van fizetve, és nem szakad bele.

(Mindketten beszélnek németül, tesóm angolul is).

2023. aug. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!