Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnám megmondani a...

Hogyan tudnám megmondani a munkahelyemen az egyik kollégámnak, hogy ne bámuljon? 16/L

Figyelt kérdés
Diákmunkásként dolgozom egy pékségben és van egy jóval idősebb kollégám, aki folyamatosan engem bámul, ami engem feszélyez. Nem akarok bunkó lenni, meg rossz légkört sem. Hogyan tudnám neki megmondani, hogy vegyen vissza?

2023. aug. 5. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá, és kérdezd meg tőle, van e valami a ruhádon, hogy egyfolytában bámul:D
2023. aug. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
"ne bámulj"
2023. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
komolyan veszi hogy latvanypekseg:D
2023. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
magyarul, ha érti ezt a nyelvet
2023. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
Kérdezd meg mennyi van még neki a nyugdíjig.
2023. aug. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%
"A félreérthetetlen bámulásod ellenére nincs esélyed, - visszatérhetsz a Földre!"
2023. aug. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem lesi, mit hogy csinálsz, aztán megy leadni a drótot. Idősebb nyomorultak szokása ez, hogy önjelölt főnököt játszanak. Bámuljad te is, ha nem érti a célzast, megmondhatod neki, hogy nem tudsz úgy dolgozni, hogy folyamatosan bámul. Saját dolgát bámulja!
2023. aug. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
Lehet bejössz neki! Nem ritka az hogy a nőtlen idősebb pasik a náluk jóval fiatalabb lányokra buknak. Ha 18 éves kor alatt feltűnően bámul az még úgy annyira nem veszélyes, de ha elkezd fogdosni és udvarolni lehet gondolkozz el azon hogy ezt a szüleidnek megemlíted és ők tudják mit kell ilyen esetben lépni. Engem is szoktak feltűnően bámulni egyszer a metrón vagy 10 másodpercig bámult egy pasi majdnem megkérdeztem tőle hogy ne haragudjon uram hogy ilyet kérdezek de van valami az arcomon hogy ennyire feltűnően bámul? Úgy fogtam magam vissza. :D :D
2023. aug. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
Amúgy meg ameddig csak bámul és mást nem csinál addig a legjobb amit tehetsz hogy ne legyél rosszban senkivel hogy nem figyelsz oda rá!
2023. aug. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
67%

8-as, egy 18 év alattit ne bámuljon már egy jóval idősebb kollégája, ha bejön neki se. Rohadtul gáz, csak ezt tinédzserként még nem látjátok. Velem is csinálták, csak mióta elmúltam húsz, már hánynom kell az ilyenektől, hogy néhányan mennyire kiéhezve bámulnak naív gyerekeket, akik védtelen helyzetben vannak. Ha pedig nekiáll udvarolni, vagy FOGDOSNI, akkor nem "lehet, hogy el kellene gondolkodnia, hogy szóljon a szüleinek", hanem azonnal szóljon, és rúgassák ki onnan azt az embert, ahol nők, különösképpen diákmunkát végző lányok dolgoznak! Egy felnőtt tudja már, hogy a tetteinek következményei vannak.


Kérdező: semmiképp ne mosolyogj rá, akkor se, ha kínos helyzetedben, nem tudod mit csinálj, pozitívan veszik. Tőmondatos kommunikáció, ha kell, csak a munkáról, ha kérdi, van barátod, személyes kérdésekre burkolt válasz, vagy hazugság. Érezze, hogy nem veszed szívesen a közeledését.

2023. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!