Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy céghez konkrét dátumhoz...

Ha egy céghez konkrét dátumhoz van kötve, hogy meddig lehet jelentkezni, akkor hogy működik?

Figyelt kérdés
A dátum lejártáig nem keresnek meg senkit?

2023. aug. 11. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
De, kereshetnek.
2023. aug. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És olyankor ha megkeresnek, akkor mi történik? Mert a jelentkezés még tart.
2023. aug. 11. 00:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd elmondják.
2023. aug. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én többször adtam már be ilyenre. 21-e volt a határidő, én 9-én jelentkeztem. Egy hét múlva, mikor amúgy még le se járt a jelentkezési határdiő, megírták, hogy már 3 hete betöltötték az állást. Volt olyan, ahonnan egyáltalán semmit se jeleztek vissza. És ezek szakirányú MSc diplomához kötött állás volt, nincs is rá túlkínálat a szakmában.
2023. aug. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Folyamatosan szűrjük a jelentkezőket, csináljuk a telefonos interjúkat, majd a személyeseket is. Ha a határidőnél hamarabb megtaláljuk a tuti jelöltet, akkor töröltetjük a hirdetést hamarabb. Max. ha van még a csőben valami nagyon ígéretes jelölt, és a befutó tud még picit várni, akkor azt még megfuttatjuk.
2023. aug. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!