Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmehetek így eladónak?

Elmehetek így eladónak?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy történt így vagy úgy de a felső fogsoromból felül egyelőre négy fogam van. Hátsók meg vannak, de elől hiányzik sok, és ahhoz még kell egy kis idő hogy pótoltassam. Alap járaton, ha nem vigyorgok teli pofával (ami nem szokásom) nem igazán látszik, de.....

És lenne egy lidl eladói munkalehetőség, de emiatt félek elmenni.

Szerintetek?


2023. aug. 13. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, kit érdekel, hogy hogyan néz ki a kasszás? Nem modellnek mész.

A legtöbb ember odamegy, fizet és örül, ha beszélgetés nélkül lezavarhatja az egészet.

2023. aug. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el nyugodtan. Nem ezen fog múlni.
2023. aug. 13. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik reálos pénztáros néninek sincs foga. Múltkor nevetett valamin és akkor láttam.
2023. aug. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Látod és megjegyezted :D
2023. aug. 13. 07:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Lidl-be mész lesz pénzed fogorvosra, a Reálos néni nem fog annyi pénzt kapni.
2023. aug. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze! A Lidliben gyorsnak kell lenni, senki nem azért megy oda, hogy cseverésszen. Elég elmormolni egy-egy köszönést. A munkaidő egy része még úgyis árazásból, pakolásból áll.
2023. aug. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó lesz az.


Ez a reàlos néni kacaràszott, azért láttam csak.;)

2023. aug. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!